کد خبر: 1056523 A

طبق سنت هر ساله انجام شد؛

عضو شورای شهر رشت طبق سنت هر ساله خود با حضور در ۱۳ ایستگاه آتش نشانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت همزمان با فرارسیدن سال جدید با آتش نشان شهرباران دیدار و گفت و گو داشت .

به گزارش ایلنا از رشت، محمدحسن عاقل منش عضو شورای شهر رشت طبق سنت هر ساله خود با حضور در ۱۳ ایستگاه آتش‌نشانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت همزمان با فرارسیدن سال جدید با آتش نشان شهرباران دیدار و گفت و گو داشت و از نزدیک عید باستانی نوروز را به این قشر زحمتکش تبریک گفت.

 عاقل منش حضور خود در ایستگاه های آتش نشانی شهر رشت را در ایام نوروز جزو وظایف هر ساله خود عنوان داشت و افزود: بنده چه به عنوان خادم مردم در شورای شهر رشت چه در عدم حضورم در شورا وظیفه خود می‌دانم که هر ساله در ایام نوروز کنار آتش نشانان شهرم باشم‌ و از زحمات این عزیزان قدردانی کنم.

عضو شورای شهر رشت شغل آتش‌نشانی را شغلی شریف و مقدس عنوان کرد و اشاره داشت:مجموعه اعضا شورای اسلامی شهر و شهردار رشت هر زمان صحبت از کمک به جهت ارتقا آتش نشانی میشود استقبال داشته اند و در این زمینه آماده هرگونه حمایت از آتش نشانان شهر باران بوده و هستیم و هرگونه ارتقا و توسعه آتش نشانی را امنیت و آرامش شهروندان که جزو تکریم برای حقوق شهروندان هست خواهیم دانست.

 در پایان این دیدارها هم هر کدام از آتش نشانان شهر رشت ضمن ابراز خرسندی بواسطه حضور هر ساله محمدحسن عاقل‌منش در جمع آتش‌نشانان، مشکلات شغلی خود را مطرح و پیشنهاداتی را در این زمینه مطرح کردند که عاقل منش نیز قول پیگیری و حل موضوعات مطروحه با همکاری مجموعه مدیریت شهری رشت را دادند.
آتش نشانی باستانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شورای اسلامی شهر شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر