کد خبر: 1049469 A

در محل دفتر ریاست برگزار شد؛

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش خمام با حضور فرماندار شهرستان، رئیس اداره و دیگر اعضای این شورا در دفتر ریاست اداره برگزار شد.

به گزارش ایلنا از خمام، در ابتدای این جلسه میرزانژاد رئیس اداره آموزش و پرورش خمام به بیان گزارشی از وضعیت آموزش و پرورش پرداخت .

میرزانژاد رئیس اداره آموزش و پرورش خمام به برگزاری گارگاه‌های توجیهی از طریق ویدئو کنفرانس با مدیران، بازدید مداوم از مدارس، تهیه و خرید تبلت، گوشی و وسایل گرمایشی و بسته های معیشتی با مشارکت فرهنگیان و همکاران اداری و تحویل به دانش آموزان بی بضاعت ، دیدار مردمی، تجلیل از خادمیاران نماز ، برگزاری جشنواره پرسش مهر، اجرای طرح مصباح الهدی ، برگزاری مسابقات قرآن از طریق سامانه شاد، تشکیل جلسه با پژوهشگران ، برگزاری جلسات مناطق مرزی،  امتحانات دیماه 99 ، طرح لاله های روشن ، جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، نواختن زنگ انقلاب همزمان با لحظه ورود حضرت امام(ره) در روز 12 بهمن، اجرای طرح آجر به آجر و برگزاری هفته امور تربیتی اشاره کرد.

وی بیان کرد: آموزش و پرورش به تنهایی قادر به اداره تمامی دانش آموزان نخواهد بود و نیازمند کمک و مساعدت همه دستگاه‌ها و ادارات علی الخصوص فرمانداری شهرستان است.

عبدالوحید احمدی فرماندار خمام در ادامه به اهمیت شورای آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: تصمیمات این شورا برای آینده سازان این سرزمین است و این تصمیمات باید اجرایی شود و این وظیفه است که به مجموعه آموزش و پرورش کمک شود.

در پایان فرماندار خمام با اشاره به پیگیری تحصیل دانش آموزان و مراقبت از آنان در فضای مجازی در شرایط کرونا، مسئولیت مشاوران، مدیران، فرهنگیان و همگان را بسیار مهم تلقی کرد .

حضرت امام شورای آموزش و پرورش فرماندار فرماندار شهرستان قرآن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر