کد خبر: 1047217 A

فلاحتی در دیدار با وزیر آموزش و پرورش:

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تشکیل بیش از ۳۰۰ کانال با محتوای فرهنگی و دینی در شبکه شاد، گفت: هدف اصلی این است که هیچ دانش آموزی از آموزش دور نماند.

به گزارش ایلنا از رشت،آیت الله رسول فلاحتی در دیدار وزیر آموزش و پرورش با تقدیر از زحمات معلمان در ایام کرونا، اظهار کرد: نظام آموزشی ما چه در مدارس و دانشگاه‌ها و چه در حوزه‌های علمیه الحمدلله با وجود شرایط کرونایی تعطیل نشد.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه قبل از کرونا در روستاهای دور دست نیز معلمانی برای تدریس به دانش آموزان حضور می‌یافتند، گفت: اما حال که امروزه این شرایط فراهم نیست، می‌بایست از سایر راه‌ها برای آموزش استفاده کرد.

امام جمعه رشت عدم رؤیت استاد و معلم را از چالش‌های آموزش مجازی عنوان و اضافه کرد: هنوز معلمان ما دستمزد و حقوق واقعی خود را دریافت نمی‌کنند و باید بیشتر به آموزش و پرورش توجه شود.

تبادل اطلاعات دانش آموزان در شبکه شاد

وزیر آموزش و پرورش نیز در این دیدار شبکه شاد را محیطی امن برای تبادل اطلاعات دانش آموزان عنوان و اظهار کرد: بیش از ۳۰۰ هزار کانال با محتوای دینی و فرهنگی در این شبکه تشکیل شده است.

محسن حاجی میرزایی گفت: هدف اصلی ما این است که هیچ دانش آموزی از آموزش دور نماند و درسش را بخواند.

وی افزود: در کنار بستر شبکه شاد برای دانش آموزانی که به هر دلیل فاقد اینترنت یا وسایل ارتباطی هوشمند هستند، تاکید شده تمامی آن دانش آموزان از راه‌های دیگری همچون تلویزیون، رادیو و بسته‌های آموزشی مورد آموزش کامل قرار گیرند.

 

آموزش و پرورش اینترنت تربیت کودکان نماینده ولی فقیه وزیر آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر