کد خبر: 1046698 A

با حضور اکثریت اعضاء برگزار شد؛

جلسه مجمع عمومی و عادی موسسه انجمن سرمایه‌گذاران و کار آفرینان منطقه آزاد انزلی با حضور اکثریت اعضاء در سالن جلسات منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

به گزارش ایلنا از بندرانزلی، جلسه مجمع عمومی و عادی موسسه انجمن سرمایه گذاران و کار آفرینان منطقه آزاد انزلی با حضور اکثریت اعضاء در سالن جلسات طبقه پنجم ساختمان اداری منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

در این جلسه پس از ارایه گزارش عملکرد موسسه توسط اصغر امانی، رئیس هیات مدیره و گزارش مالی توسط حسین پیله‌ور، بازرس موسسه، با ثبت نام از کاندیداها انتخابات اعضای هیات مدیره و بازرس برگزار شد.

پس از رای گیری و شمارش آرای ماخوذه  اصغر امانی، احمد طاهری، اشکان مقصودی قشقایی، هوشنگ افشاری، عقیل حق شناس، فرزاد محمد علیزاده رستگار و سید اصغر هاشمی به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره،  محمد صادق قاری‌زاده و مهدی امجدی به عنوان اعضای علی البدل هیات مدیره، محمد صمدی به عنوان بازرس اصلی و حسین پیله‌ور به عنوان بازرس علی البدل از سوی اعضای حاضر در مجمع عمومی انتخاب شدند.

شایان ذکر است بر اساس اساسنامه اعضای هیات مدیره برای مدت دو سال و بازرس برای مدت یکسال این مسئولیت را برعهده خواهند داشت

سرمایه گذاران هیئت مدیره انزلی محمد صادق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر