کد خبر: 1046208 A

در راستای افزایش توانمندی مهارت نیروی انسانی؛

تفاهمنامه همکاری دو جانبه شرکت توزیع برق گیلان و دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان منعقد شد.

به گزارش ایلنا از رشت، در راستای تربیت افراد متخصص و انجام طرح‌های تحقیقاتی و توسعه فناوری مورد نیاز، تفاهمنامه همکاری دو جانبه شرکت توزیع برق استان گیلان به نمایندگی محمد اسماعیل هنرمند مدیر عامل شرکت توزیع برق و رسول شمشادی رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان گیلان به امضاء رسید.

محمداسماعیل هنرمند مدیر عامل شرکت اعلام کرد: در راستای افزایش توانمندی مهارت نیروی انسانی شاغل در شرکت، افزایش نگرش مثبت و گرایش دانشجویان به صنعت برق و با توجه به اهمیت آموزش کارکنان در راستای ارائه خدمات با کیفیت، این تفاهم نامه با رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان تنظیم شد.

مدیر عامل شرکت در خصوص زمینه‌های همکاری و تعهدات این تفاهم نامه اذعان داشت: توسعه و تجهیز کارگاه‌ها، تامین نیروی انسانی متخصص در زمینه برق، برگزاری دوره‌های آموزشی و تخصصی پرسنل، با رعایت سرفصل‌های نظام جامع آموزشی ابلاغی از شرکت مادر تخصصی توانیر، اخذ مجوز از سازمان فنی و حرفه‌ای جهت برگزاری دوره‌های مهارتی، برگزاری آزمون پس از اتمام دوره‌ها و ارائه گواهینامه‌های مورد تایید از جمله تعهدات دانشگاه می‌باشد.

وی در ادامه افزود: تامین نیازهای فنی و سرویس تجهیزات مراکز دانشگاه در حد امکانات شرکت و فراهم‌سازی زمینه حضور دانشجویان در قالب دوره‌های کارآموزی در امورهای شرکت و برگزاری کلاسهای آموزشی با اعزام اساتید و کارکنان باتجربه در شرکت در صورت اعلام نیاز دانشگاه و همچنین ایجاد فرصت مطالعاتی با ارائه نیازهای پژوهشی به دانشگاه از جمله مواردی است که از طریق شرکت پیگیری خواهد شد.

هنرمند در انت‌ها در خصوص اهمیت پژوهش و آموزش کارکنان گفت: عمده فعالیتهای شرکت توزیع برق به صورت ارائه خدمات بوده و کارکنان نقش بسزایی در کیفیت ارائه خدمات ایفاد می‌کنند و لزوم ارائه خدمات عالی و با کیفیت نیازمند کارکنان آگاه و ماهر است که این مهم از طریق آموزش کارکنان، امور پژوهشی و تحقیقات دست یافتنی میباشد.

در ضمن این مراسم در دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان گیلان با حضور دکتر هنرمند مدیر عامل، مهندس سعیدی معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق گیلان، دکتر شمشادی رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای و جمعی از معاونین دانشگاه تشکیل شد.

لازم به توضیح است راحت‌ترین راه اعلام خاموشی‌ها و مشکلات برق مشترکین استفاده از سامانه برق ایران است و مشترکین می‌توانند با مراجعه به سایت این شرکت به آدرس www. gilanpdc. ir یا کافه بازار ضمن نصب این اپلیکیشن کاربردی از مزایای این سامانه جامع بهره‌مند شوند.

برق رئیس دانشگاه صنعت فنی و حرفه ای نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر