کد خبر: 1017645 A

در پاییز امسال صورت گرفت؛

شرکت گاز استان گیلان در پاییز سال جاری با هدف برخورداری همه اقشار جامعه از نعمت گاز طبیعی، بیش از 630 کیلومتر شبکه گاز در استان اجرا کرده است.

به گزارش ایلنا از رشت، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام اجرای بیش از 630 کیلومتر شبکه گاز در پاییز امسال در گیلان اظهار داشت: این طرح با هدف برخورداری همه مردم عزیز استان از نعمت گاز طبیعی، در روستاها و شهرها به انجام رسیده است.

وی اظهار داشت: این میزان شبکه گذاری علیرغم محدودیت های مرتبط با کرونا، با برنامه ریزی مدون و تلاش شبانه روزی پرسنل و پیمانکاران متعهد شرکت گاز، در مقایسه با مدت مشابه سال افزایش چشمگیری داشته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به نقش مهم شرکت گاز در توسعه و آبادانی کشور و استان گفت: با اجرای این طرح‌ها در پاییز امسال، مجموع طول خطوط گاز در گیلان به بیش از 21 هزار و 250 کیلومتر رسیده است.

حسین اکبر در ادامه از نصب بالغ بر 3 هزار انشعاب گاز در پاییز امسال در استان خبر داد و گفت: با نصب این تعداد انشعاب جدید، مجموع انشعابات گاز در گیلان به بیش از 603 هزار عدد رسیده است.

وی با بیان اینکه بیش از هزار عدد انشعاب نصب شده در سه ماه سوم سال جاری مربوط به حفرات خالی شهرها می باشد اظهار داشت: شرکت گاز علاوه بر گازرسانی گسترده به روستاها، با برنامه ریزی دقیق به دنبال برطرف کردن حفرات خالی در سراسر استان است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در خاتمه با اشاره به افزایش روزافزون تعداد مصرف کنندگان گاز طبیعی در استان، از همه مشترکین درخواست کرد تا با رعایت مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی، پایداری جریان گاز را در استان تضمین کنند.

استان گیلان جامعه گاز گاز طبیعی مصرف کنندگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر