کد خبر: 1125660 A

استاندار گلستان:

استاندار گلستان با اشاره به همراهی شبانه روزی جمعیت هلال احمر در زمینه حوادث و بیماری ها اظهار کرد: ارتقای ظرفیت های دارویی زمینه تسهیل در دسترسی های مردم را فراهم می کند و باعث کاهش مشکلات آنها در هنگام بیماری می شود.

به گزارش ایلنای گلستان،هادی حق شناس در آیین افتتاح داروخانه و انبار داروهای سبک هلال احمر در گرگان با حضور قوسیان دبیرکل جمعیت هلال احمر تصریح کرد: خوشبختانه همراهی و خدمات هلال احمر در زمان شیوع کرونا، پیش از آن و در زمان حوادث استان مطلوب بوده است.

وی افزود: داروخانه هلال احمر با توجه به موقعیت مکانی مناسب و با کادر مجرب در حال حاضر امکان تامین داروهای کرونایی، بیماری های خاص و دیگر داروها را برای بیماران فراهم کرده و امیدواریم بهره برداری از این داروخانه رضایت مندی شهروندان را به همراه داشته باشد.

استاندار گلستان یادآور شد: در حال حاضر به لحاظ تامین دارویی در استان کمبود نیست و به نظر می رسد با توجه به کاهش بیماران کرونایی بتوانیم شاهد بهبود وضعیت استان باشیم.

همچنین در این آیین افتتاح دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: در شهریور ماه جاری 20 میلیون دُز واکسن معادل 5 ماه گذشته توسط جمعیت هلال احمر وارد خواهد شد و امیدواریم با تسریع در جریان واکسیناسیون شاهد بهبود وضعیت کشور در مقابله با کرونا باشیم.

 قوسیان خاطر نشان کرد: در حال حاضر جمعیت هلال احمر 24 بالگرد در اختیار دارد و اکثر استان های کشور تحت پوشش امداد هوایی هستند و البته در حوادث ناگوار امکان گسیل همه ناوگان امدادی به منطقه حادثه دیده جود دارد.

وی افزود: خوشبختانه مشکلات تامین سرم در کشور حل شده و امیدواریم علی رغم تحریم ها مشکلات تامین دارویی مردم با سرعت مرتفع شود.

 داروخانه هلال احمر به عنوان بزرگترین داروخانه هلال احمر در شمال کشور در گرگان به همراه انبار دارویی افتتاح شد.

 

 

انتهای پیام/
استاندار گلستان دبیرکل جمعیت هلال احمر افتتاح بزرگترین داروخانه هلال احمر شمال کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر