کد خبر: 1085554 A

گشت و گذار در کشورهای خارجی یکی از مهم ترین کارهایی است که باید هر فردی در طول زندگی خود آن را انجام دهد. آشنایی با تمدن و تاریخ کشور ها و بازدید از جاذبه های گردشگری کشور های خارجی می تواند احساسی نو را به زندگی تان ببخشد.

در بین کشور های اروپایی، روسیه از جاذبه های گردشگری، تاریخی، هنری و فرهنگی گوناگونی برخوردار است. در این مطلب با وبسایت لیانا پرواز همراه باشید تا در خصوص تور ترکیبی مسکو سن پترزبورگ با شما صحبت کنیم. مسکو و سن پترزبورگ دو شهر بزرگ کشور روسیه هستند که مهم ترین شهر های این کشور به حساب می آیند. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

تور روسیه

روسیه یکی از بزرگترین و زیباترین کشور های دنیا است که جاذبه های تفریحی و گردشگری زیادی در خود دارد. سفر به روسیه یکی از لذت بخش ترین مسافرت های زندگیتان خواهد شد. در شرکت لیانا پرواز قصد داریم تور ترکیبی مسکو و سن پترزبورگ را به کشور روسیه داشته باشیم.

1

شما می توانید با رزرو تور روسیه ما را در این سفر همراهی کنید. مسکو پایتخت کشور روسیه است. این شهر مهمترین شهر روسیه به حساب می آید، زیرا اکثر مراکز مهم سیاسی، اقتصادی در این شهر قرار دارد. سن پترزبورگ نیز پس از مسکو دومین شهر بزرگ کشور روسیه به شمار می رود. این شهر از پیشرفته ترین امکانات ورزشی، موزه های فراوان و اثرات فرهنگی و تاریخی زیادی بهره می برد که سفر به آن می تواند تا حدود زیادی روسیه را به شما بشناساند. با این اوصاف درنگ نکنید و در اولین فرصت نسبت به رزرو تور ترکیبی مسکو سن پترزبورگ، ما را در سفر به روسیه همراهی کنید.

شبهای سفید روسیه

سفر به روسیه اتفاقات تازه ای را برایتان رقم خواهد زد. اما یکی از شگفت انگیز ترین پدیده هایی که در سفر به روسیه ملاحظه می کنید، پدیده شب های سفید است. این پدیده اکثرا در شهر سن پترزبورگ رویت می شود. پدیده شب های سفید که معمولا در اوایل تابستان پدید می آید باعث می شود آسمان در شب نیز حالتی روشن به خود بگیرد. تصور شبی گرگ و میش و آسمانی نه چندان تیره حیرت انگیز خواهد بود.

2

پدیده شب های سفید روسیه در چندین شهر این کشور پدید خواهد آمد اما احتمال بروز این پدیده در سن پترزبورگ بیشتر است. پدیده شب های سفید جزو نادر ترین اتفاقاتی است که بر روی کره زمین رخ می دهد. به دلیل وسعت مدار عرضی، طلوع و غروب خورشید به اندازه ای به یکدیگر نزدیک می شوند  که خورشید قادر نخواهد بود به افق برود. این مسئله اصلی ترین دلیل شکل گیری پدیده نادر شب های سفید روسیه است.

مسابقات فوتبال

مشاهده مسابقات فوتبال یکی از جذاب ترین کار هایی است که شما می توانید با انتخاب تور ترکیبی مسکو و روسیه آن را تجربه کنید. مسابقات فوتبال ملت های اروپا یا همان یورو که به صورت هر 4 سال بین بهترین کشور های اروپایی برگزار می شود، امسال قرار است کشور روسیه 7 بازی آن را میزبانی کند. همانطور که گفتیم شهر سن پترزبورگ با داشتن امکانات ورزشی فراوان باعث شده، این کار به راحتی انجام شود.

3

حتی در سال 2018، روسیه به خاطر داشتن استادیوم های مدرن، میزبان جام جهانی فوتبال آقایان انتخاب شد. شما می توانید با انتخاب تور ترکیبی مسکو سن پترزبورگ لیانا پرواز، علاوه بر گردش در این دو شهر و بازدید از جاذبه های گردشگری گوناگون آن، به تماشای این مسابقات نیز بنشینید.

مسکو

همانطور که در ابتدای مطلب به آن اشاره کردیم، مسکو پایتخت کشور روسیه است. این شهر برای بزرگترین کشور دنیا یعنی روسیه، اهمیت فوق العاده ای دارد. در این قسمت قصد داریم چند مورد از مهم ترین جاذبه های گردشگری مسکو را به شما معرفی کنیم تا با این شهر و جاذبه هایش بیشتر آشنا شوید.

4

میدان سرخ، یکی از اصلی ترین  و سرشناس ترین مکان های موجود در روسیه است. میدان مسکو میدان اصلی و مرکزی پایتخت کشور روسیه نام دارد و به نوعی قلب روسیه به حساب می آید. اگر خاطرات جام جهانی 2018 روسیه را به یاد داشته باشید، قبل از هر چیزی تصویر این میدان در ذهنتان نقش خواهد بست. در تور ترکیبی مسکو سن پترزبورگ لیانا پرواز، شما می توانید ابتدا به خوبی گردشی در شهر مسکو داشته باشید و سپس از جاذبه های گوناگونی همچون: کلیسای جامع سنت باسیل، میدان مانژ، خیابان آربات، آسمان نمای مسکو، کاخ های کرملین و تئاتر بولشوی دیدن کنید.

سن پترزبورگ

سن پترزبورگ دومین شهر بزرگ روسیه است. اکثر امکانات ورزشی و تفریحی در این شهر بزرگ قرار دارند. شما می توانید پدیده شب های روشن روسیه را در این شهر ببینید. سن پترزبورگ تنها شهر روسیه است که در بازی های فوتبال یورو، از مسابقات میزبانی می کند. تمامی 6 بازی دور گروهی 1 بازی دور یک چهارم نهایی لیگ اروپا در این شهر برگزار می شوند. علاوه بر این می توانید با انتخاب تور ترکیبی مسکو سن پترزبورگ لیانا پرواز از جذبه های مختلف این شهر نیز دیدن کنید.

5

علاوه بر وجود ورزشگاه ها و موسسات علمی مختلف در این شهر، سن پترزبورگ را می توان شهر کلیسا ها و فضا های تاریخی نیز نام گذاری کرد.. به طوری که اکثر جاذبه های این شهر را کلیسا ها تشکیل می دهند. مهم ترین جاذبه های دیدنی شهر سن پترزبورگ که بازدید از آن ها در اولویت تور ترکیبی مسکو سن پترزبورگ ما قرار دارد عبارتند از:  کلیسای جامع کازان، اداره نیروی دریای، دژ پیتر، کلیسای جامع اسحاق، قصر کاترین و پارک تزار سکو.

تور ترکیبی مسکو سن پترزبورگ لیانا پرواز

آب و هوای روسیه و وجود جاذبه های مختلف این کشور می تواند مقصدی مناسب برای تعطیلات تابستانی شما باشد. شما می توانید با انتخاب لیانا پرواز برای کارگزار تور روسیه تمامی مراحل سفر به این کشور را با کمترین هزینه ممکن و به راحت ترین شکل پشت سر بگذارید. اگر قصد دارید با هزینه ای نه چندان زیاد به دو شهر بزرگ روسیه یعنی مسکو و سن پترزبورگ سفر کنید و با جاذبه های مختلف آن همراه باشید، باید لیانا پرواز را برای این سفر انتخاب کنید.

6

تمامی مراحل سفر به روسیه، ائم از اخذ ویزا و رزرو هتل را بر عهده ما بگذارید. لازم به ذکر است علاوه بر ساپورت کامل شما مسافران در سفر، برایتان بهترین هتل ها را در نظر گرفته ایم تا در آن ها اقامت کنید.

 

 

انتهای پیام/
جاذبه های گردشگری روسیه کرملین مسکو موزه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر