کد خبر: 995554 A

نصیری راد به ایلنا خبر داد:

مدیرکل حمل و نقل پایانه های استان کهگیلویه و بویراحمد از مسدود شدن محور ارتباطی گردنه بیژن - سی سخت مرکز شهرستان دنا تا بهار سال آینده خبرداد.

سیدمحمد حسین نصیری‌راد به ایلنا از یاسوج گفت: با توجه به بارندگی‌های شدید و نبود ایمنی کافی برای تردد، محور مواصلاتی گردنه بیژن -  سی سخت تا بهار 1400 بسته خواهد بود.

وی افزود: محور ارتباطی سی‌سخت به پادنا به علت نداشتن ایمنی مسدود و وسایل نقلیه‌ای که قصد تردد در این جاده را دارند در محور جایگزین یاسوج- سمیرم تردد کنند.

 مدیرکل راهداری و حمل و نقل پایانه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این جاده از طرف اصفهان مسدود شده است.

نصیری راد تاکیدکرد: کسانی که قصد تردد به به منطقه پادنا را دارند باید از کریدور یاسوج به سمیرم استفاده کنند.

وی ارتفاع برف در شرایط فعلی را بیش از یک متر اعلام کرد و افزود: به واسطه ارتفاع این محور بارش‌ها به صورت برف ادامه خواهد داشت که عملا امکان بازگشایی آن تا ایام عید امکان پذیر نخواهد بود.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با اولین بارش برف در محور‌های کوهستانی، راهداران با استقرار در مسیر‌های‌یاسوج به شیراز، سمیرم و بابامیدان کار خدمات‌رسانی به رانندگان و مردم را انجام می‌دهند.

پیش از این مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان از تخصیص اعتبار ده میلیارد ریالی برای ایمن سازی جاده گردنه بیژن محور مواصلاتی پادنا به سی سخت استان کهکیلویه و بویر احمد خبرداده بود.

استان اصفهان استان کهگیلویه و بویراحمد حمل و نقل عید نوروز دنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر