کد خبر: 990019 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج:‌

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد که کرونا در این استان به ویروس خانوادگی تبدیل شده است.

به گزارش ایلنا از یاسوج، پرویز یزدان پناه با تاکید بر اینکه تب کووید ۱۹ در استان بالا گرفته است، اظهارداشت: متاسفانه بدلیل بی توجهی ها و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی هم اکنون شاهد خانوادگی شدن ویروس کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد هستیم.

وی با بیان اینکه بیشتر مبتلایان به ویروس کرونا در این استان خانوادگی شده، اظهارداشت: در شبانه روز گذشته، متاسفانه چهار بیمار مبتلا به ویروس کرونا فوت کرده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، شمار قربانیان ویروس کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد را 218 نفر عنوان و خاطرنشان کرد: هماکنون 377 بیمار مشکوک و قطعی کرونایی در بیمارستان‌های استان بستری بوده که از این تعداد 134 بیمار کرونایی قطعی بوده و ١٨ بیمار نیز در بخش‌های ویژه تحت درمان هستند.

یزدان پناه، تعداد بهبودیافتگان ویروس کرونا در این استان را 11 هزار و 138 نفر ذکر و یادآورشد:‌ روز گذشته، ٢٨٣ نمونه از آزمایشگاه سلولی و مولکولی یاسوج دریافت شد که بیشترین موارد مثبت در شهرستان‌های بویراحمد، گچساران، کهگیلویه و لنده بوده و بقیه موارد مثبت در سایر شهرستان‌های استان هستند.

استان کهگیلویه و بویراحمد دانشگاه علوم پزشکی درمان کهگیلویه و بویراحمد ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر