کد خبر: 943047 A

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بویراحمد از پلمب ۲۵ اردوگاه غیرمجاز گردشگری _ تفریحی در این شهرستان خبرداد.

سید روحالله وحدتی‌پور  به ایلنای یاسوج گفت: ۲۵ اردوگاه و باغ تفریحی _ گردشگری که بصورت غیرمجاز اقدام به ارائه خدمات به میهمانان و گردشگران می کردند با بررسی‌های کارشناسی و با حُکم قضایی، پلمب می شوند.

وی با بیان اینکه شش باغ و اردوگاه تفریحی _ گردشگری در تنگ مهریان یاسوج با همراهی نیروی انتظامی شهرستان بویراحمد، فرمانداری، شهرداری، اصناف و مرکز بهداشت پلمپ شده است، اظهارداشت: سایر اماکن غیرمجاز عنوان شده در منطقه گردشگری آبشار یاسوج واقع شده که تا چند روز آینده آنها نیز پلمب خواهند شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بویراحمد با تاکید بر قانونمداری، اخلاق مداری و احترام به حقوق شهروندی، خاطرنشان کرد: واحدهای غیرمجاز پلمب شده در صورت دریافت مجوز از نهادهای مسئول می توانند فعالیت دوباره خود را با رعایت پروتکل های بهداشتی در آینده از سر گیرند.

وحدتی‌پور گفت: واحدهای غیرمجاز پلمب شده تا زمان دریافت مجوز به هیچ عنوان به فعالیت خود ادامه نخواهند داد و در صورت تخلف احتمالی برای آنان دیگر پروانه بهره برداری صادر نخواهد شد و پرونده آنان به دستگاه قضایی ارسال می شود.

وی افزود: شهرستان بویراحمد دارای ظرفیت‌های متعدد بالقوه و بالفعل در حوزه گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی بوده که توجه و حمایت به بخش می تواند نقش تاثیرگذاری در رونق اقتصادی، توسعه فرهنگی و ایجاد فرصت های شغلی پایدار به وجود آورد.

وحدتی پور تاکیدکرد که نظارت بر تمامی واحدهای زیر مجموعه تحت نظارت اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بویراحمد بصورت مستمر خواهد بود.

 

اخلاق دستگاه قضایی صنایع دستی و گردشگری کارشناسی گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر