کد خبر: 919389 A

نماینده بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس یازدهم:

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس گفت: پیگیری منویات فردی، قومی، منطقه‌ای، حزبی و باندی خیانت به رای مردم است و نبایدفراموش‌کرد نماینده هیچ شانی جز نوکری مردم ندارد، بنابر این باید با سوء‌استفاده‌هایی که جایگاه مجلس را در نزد مردم مخدوش می‌کند، مقابله جدی کرد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، مهدی روشنفکر با بیان این مطلب افزود: صدای مجلس باید پژواک فریاد جامعه، خواست و اراده توده‌های مردم باشد و نه به محل و فرصتی برای جولان و یکه‌تازی احزاب و باندهای قدرت‌طلب، انحصارطلب و تمامیت‌خواه تبدیل شود.

وی با اشاره به اینکه نماینده عصاره‌ فضائل امت و مجلس خانه ملت و نماد مردم سالاری دینی است، عنوان کرد: هیچ صدایی در مجلس نباید از صدای مردم بالاتر باشد و به تعبیر مقام معظم رهبری، اولویت مجلس باید توجه به طبقات ضعیف جامعه، دهک‌های کمتر برخوردار و در معرض آسیب باشد.

روشنفکر گفت: مجلس می‌تواند بسته‌های فوری، کوتاه‌مدت و برنامه بلند‌مدت برای مهار تورم و حل مسئله معیشت پیش‌بینی کند، مسئله اصلی مجلس باید توجه بیش از پیش به اقتصاد بویژه موضوع مهم و بنیادی "جهش تولید" باشد.

نماینده مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه افزایش میزان تولید و مبارزه با قاچاق کالا دو دستور کار حیاتی برای مجلس یازدهم باید باشد، افزود: باید همه راه‌ها را بر روی قاچاق بست تا تولید ملی شکوفا شود و با وسواس منابع را به سمت تولید داخلی هدایت کرد و باید فرهنگ مصرف داخلی را نهادینه کرد.

روشنفکر گفت: با بالا بردن کیفیت کالای داخلی و بستن همه‌ منافذ قاچاق، باید اعتماد به کالای داخلی، تقویت تولید، بالا بردن کیفیت تولید و ارتقاء فرهنگ مصرف داخلی تقویت شود.

وی ورود به حاشیه‌ها را سم مهلک برای کارآمدی مجلس دانست و ادامه داد: این مجلس باید به موضوع اصلی نظام و حضرت آقا یعنی اقتصاد و معیشت مردم، بویژه صاحبان اصلی انقلاب، یعنی محرومین بپردازد.

روشنفکر با تاکید بر اینکه دغدغه‌های حزبی و باندی را باید قبل از ورود به مجلس فراموش کرد، گفت: پیگیری منویات فردی، قومی، منطقه‌ای، حزبی و باندی خیانت به رای مردم است و نباید فراموش کرد نماینده هیچ شانی جز نوکری مردم ندارد، بنابراین باید با سوء‌استفاده‌هایی که جایگاه مجلس را در نزد مردم مخدوش می‌کند، مقابله جدی کرد. 

وی تاکید کرد: ساده زیستی برای نماینده مردم یک فضیلت نیست بلکه یک واجب انقلابی است و ورود به تقابل‌ها و ستیزهای باندی و جناحی خیانت به کشور در این شرایط خطیر و حساس بوده و مجلس باید فعال و کم حاشیه باشد.

جامعه شورای اسلامی دنا قاچاق کالا منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر