کد خبر: 858085 A

مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد از تعطیلی مدارس ابتدایی بویراحمد، دنا، لوداب،مارگون و دیشموک در روز جاری شنبه بیست و یکم دی ماه خبرداد.

 وحید محمدی تبار ،در گفت و گو با ایلنا از یاسوج گفت: تمام مدارس ابتدایی بویراحمد، دنا، لوداب،مارگون و دیشموک به دلیل بارش برف تعطیل هستند.

وی با بیان اینکه تمامی مدارس شهری و روستایی دوره پیش‌دبستانی و ابتدایی شهرستان‌های بویراحمد، دنا، لوداب، مارگون و مدارس روستایی بخش دیشموک در کهگیلویه در 2 شیفت صبح و عصر امروز شنبه بیست یکم دی ماه جاری تعطیل هستند.

محمدی تبار تاکید کرد این مدارس فردا یکشنبه بیست و دوم دی‌ماه نیز به دلیل یخ‌زدگی معابر و رعایت حال شهروندان با 2 ساعت تاخیر بازگشایی می‌شود.

امتحانات نهایی برگزار اما سایر امتحانات را مدیران تصمیم می گیرند

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد هم اظهار داشت: امتحانات نهایی در ساعت مقرر برگزار ولی امتحانات داخلی به تصمیم مدیران مدارس یا با تأخیر و یا به روز دیگری موکول خواهد شد.

 هادی زارع پور به ایلنا گفت: به دلیل بارش برف، مدارس ابتدایی شهرستان بویراحمد و دنا شیفت صبح تعطیل و دوره‌های متوسطه اول و دوم شهرستان بویراحمد و دنا و لنده با دو ساعت تاخیر شروع به کار می‌کنند.

 

 

 

تعطیلی مدارس دی ماه شهری و روستایی کهگیلویه و بویراحمد دنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر