کد خبر: 850553 A

طی روزهای 3 و 4 دی؛

بابک‌ دین پرست معاون اقتصادی وزیر کشور در سفری دو روزە ( 3 و 4 دی) بە استان کهگیلویه و بویراحمد از طرح های صنعتی در حال اجرا و واحدهای صنعتی فعال استان بازدید خواهد کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، "سید حشمت الله صمیمی دوست" معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این خصوص، اظهار داشت: معاون وزیر کشور بعد از ورود بە استان بە همراە کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مدیران استانی از تعدادی از طرح های صنعتی در حال اجرا و همچنین واحدهای صنعتی بزرگ اثرگذار در تولید و اشتغال و همچنین واحدهای صنعتی بزرگ نیمه فعال در شهرستان های بویراحمد، گچساران و کهگیلویه بازدید خواهد داشت.

وی افزود: بازدید از فسفات چرام، آجر دهدشت، مجتمع گیاهان دارویی باشت و مجتمع روغن نباتی گچساران، شرکت آسه یاسوج، سایت نمایشگاه دائمی یاسوج، شرکت طبیعت زنده و همچنین کارخانه آرد، نشاسته و گلوکز یاسوج از برنامه هایی که برای سفر معاون اقتصادی وزیر تدارک دیده شده است.

معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شرکت در نشست های ستاد اقتصاد مقاومتی، کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی به صورت مشترک از دیگر برنامه هایی خواهد بود که با حضور معاون اقتصادی وزیر در یاسوج برگزار می شود‌.

استان کهگیلویه و بویراحمد دی ماه دین کهگیلویه و بویراحمد وزیر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر