کد خبر: 838181 A

مدیر کل زندان ها و اقدامات تامینی کهگیلویه و بویراحمد:

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی استان کهگیلویه وبویراحمد‌ در دیدار با زندانیان جدید الورود، با تاکید بر اینکه حقوق شهروندی تمام زندانیان باید رعایت شود، گفت: پس از بحث و گفت و گو با زندانیان ، از آنها خواستم نظم و مقررات زندان را مدنظر داشته باشند.

به گزارش خبر‌نگار ایلنا، اسماعیل جمیاری در بازدید از زندان مرکزی یاسوج، گچساران، دهدشت و کانون اصلاح و تربیت گفت: حفظ کرامات انسانی و رعایت حقوق شهروندی همه زندانیان از اولویت ‌های سازمانی است و  هر شخصی با هر عنوان اتهامی که وارد زندانها می شود، دارای کرامت انسانی بوده و بایستی حقوق شهروندی‌اش رعایت شود.

مدیرکل زندانها و اقدامات تامینی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سیستم قضایی و نظام زندانبانی توجه ویژه‌ای به کرامات انسانی براساس رأفت اسلامی دارد، اظهارداشت: در حوزه زندانبانی اسلامی نوع اتهام و جرم و یا میزان مجازات افراد مانع از شرکت آنان در فعالیت‌های فرهنگی و تربیتی و یا رفاهیات و تسهیلات عمومی نمی‌شود.

جمیاری گفت: البته شرط برخورداری از سایر امتیازات در زندان هم بستگی به داشتن رفتار خوب و کردار همراه با ابراز ندامت و پشیمانی از گذشته است.

وی اظهار امیدواری کرد برای کاهش جمعیت زندان‌های استان کهگیلویه و بویراحمد، زندانیان تحت قرار هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف شوند.

حقوق روابط عمومی زندان فعالیت های فرهنگی کانون اصلاح و تربیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر