کد خبر: 816421 A

با پیگیری‌های استاندار کهگیلویه و بویراحمد؛

با پیگیری های استاندار کهگیلویه و بویراحمد و دستور رئیس جمهور، وزارت راه و شهرسازی مامور شد تا پایان مهرماه امسال نسبت به افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج اقدام کند.

به گزارش ایلنا از یاسوج، پس از پیگیری‌های مکرر از سوی حسین کلانتری استاندار کهگیلویه وبویراحمد در خصوص وضعیت فرودگاه یاسوج، در نهایت باتوجه به این پیگیری‌ها و دیدارهای حضوری استاندار، افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج مورد تصویب قرار گرفت.

بر همین اساس نشستی در وزارت راه و شهرسازی و با حضور  وزیر، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، معاونین وزیر، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و دیگر مسئولان در تهران برگزار شد.

حسین کلانتری در خصوص این نشست، عنوان کرد: باتوجه به اهمیت موضوع، ظرفیت های استان کهگیلویه و بویراحمد و خدمت‌رسانی هرچه بهتر و بیشتر به مردم و هم استانی‌ها، سهولت حضور مسئولان و سرمایه‌گذاران از یک سو و اقتصادی تر کردن فرودگاه یاسوج از سوی دیگر حداکثر تا پایان مهرماه افزایش پروازها  عملیاتی می شود.

گفتنی است در حال حاضر هفته ای دو پرواز در فرودگاه یاسوج انجام می شود که با افزایش این پروازها زمینه رشد صنعت گردشگری، سهولت در تردد مسافران و گردشگران، جذب سرمایه گذار و زمینه رونق کسب و کار و تولید در استان بیش از پیش فراهم خواهد شد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، به دنبال سانحه هواپیمای  ATR پرواز تهران - یاسوج در روز 29 بهمن 1396 که با 66 مسافر در ارتفاعات دنا سقوط کرد و تمامی مسافران آن جان باختند، تعداد پروازهای فرودگاه یاسوج کاهش یافت.

کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در آئین تودیع و معارفه خود در خردادماه امسال بعنوان سومین استاندار دولت تدبیر و امید در این استان منصوب و در همان آئین قول داد که پروازهای فرودگاه یاسوج را افزایش دهد.

تلاش های سه ماهه وی بالاخره به ثمر نشست و پروازهای فرودگاه یاسوج بالاخره از 2 پرواز بیشتر شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد دستور رئیس جمهور فرودگاه وزارت راه و شهرسازی هواپیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر