کد خبر: 813051 A

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد که برای جلوگیری از قاچاق دام از کشور بایستی برنامه ریزی های لازم در شهرستان گچساران این استان صورت گیرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد، حسن نگین تاجی در جمع همکاران خود در گچساران گفت:‌گچساران به سبب اینکه محل سکونت عشایر در نیمه دوم سال تا اردیبهشت است امکان قاچاق دام به خارج از کشور در این شهرستان وجود دارد.

وی افزود:‌ باید با برنامه‌ریزی و هماهنگی با ادارات و سازمان‌های مسئول نسبت به برنامه ریزی و پیشگیری از قاچاق دام به خارج از کشور اقدام تا قاچاق دام باعث نشود زمینه تولید فرآورده‌های دامی کاهش یابد.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد همکاران وی با همکاری اداره تعزیرات حکومتی، تشدید نظارت بر بازار و بهداشت عمومی را مورد توجه جدی قرار داده تا فرصت سوء استفاده برای سودجویان فراهم نشود.

نگین‌تاجی در ادامه به نظارت‌های درون سازمانی در دستگاه قضایی هم اشاره و اظهار داشت: این نظارت ها موجب سلامت قضات و کارکنان بوده و می‌توان گفت به نفع خودمان و مردم است.

مقام ارشد قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد، لزوم نظارت در رعایت حقوق عامه در سطح جامعه را یکی از اولویت های دستگاه قضایی در استان عنوان و خاطرنشان کرد: نظارت بر رعایت حقوق عامه وظیفه قانونی قوه قضائیه بوده و ملاک دادگستری در این راه ، قانون است.

به گزارش ایلنا، در این بازدید، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ،2 نفر از معاونان ،مسئول واحد نظارت و ارزشیابی قضات، رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان و رئیس دادگستری و دادستان شهرستان گچساران بهمراه رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد از شعب محاکم حقوقی و جزایی و دادسرا عمومی و انقلاب شهرستان گچساران بازدید کردند.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در این بازدید از نزدیک و رو در رو با قضات و کارکنان این حوزه قضایی دیدار و گفت و گو کرد.

استان کهگیلویه و بویراحمد دادسرا دادگستری قاچاق دام برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر