کد خبر: 811655 A

استاندار تاکید کرد:‌

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که آب، برق و گاز مدارس این استان به هیچ عنوان نباید از سوی شرکت‌های خدمات رسان قطع شود.

به‌گزارش ایلنا از یاسوج،"حسین کلانتری" در شورای آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به فرارسیدن سال تحصیلی، اظهار داشت: قطعی آب، برق و گاز مدارس ممنوع است و اگر مدرسه ای آب، برق یا گاز آن قطع شده است وصل شود.

وی گفت: مباحث‌ترافیکی، سلامت فنی‌خودرو،صلاحیت راننده و شناسنامه‌دار کردن خودروها بسیار مهم است تا والدین دانش‌آموزان دغدغه و دلهره ای نداشته باشند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: برای ارائه هرگونه خدمات‌دهی به دانش‌آموزان و کمک به آموزش و پرورش و استقبال از بازگشایی مدارس همه دستگاه‌ها همکاری کنند. 

کلانتری به پیش‌بینی و پیشگیری از هرگونه‌حادثه‌ای در خصوص‌بازگشایی‌مدارس و با نگاه ارائه بهتر و بیشتر خدمات به دانش‌آموزان در طول سال‌تحصیلی تاکید کرد و افزود: اقدامات ترافیکی و خط‌کشی جلوی مدارس مورد توجه قرار گیرد.

تجمیع مدارس و کاهش کلاس‌های درس را نمی پسندم

رئیس شورای آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:‌ با توجه به محرومیت‌ها به ویژه در مناطق دور افتاده، تجمیع مدارس و کاهش کلاس‌های درس را نمی پسندم و این موضوع تبعات اجتماعی دارد.

کلانتری به توجه ویژه به امکانات و مسائل آموزشی در مناطق محروم و دور افتاده استان تاکید کرد.

وی افزود: همزمان با رسیدن بهار تعلیم و تربیت و بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی همه دستگاه‌ها همکاری کنند تا مهر را با نشاط، امید و انگیزه برای فرزندان‌مان تداعی کنیم.

برق کهگیلویه و بویراحمد گاز مدرسه سال تحصیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر