کد خبر: 811652 A

با برگزاری مراسم تجلیل سراسری؛

سردار عدل هاشمی پور نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس دهم شورای اسلامی از تجلیل نخبگان پذیرفته شده تمامی رشته های دانشگاهی حوزه انتخابیه خود در کنکور سراسری امسال خبرداد.

نماینده کهگیلویه بزرگ در خانه ملت با تقدیر از تلاش های جامعه فرهنگی، خانواده ها و خود پذیرفته شدگان این حوزه انتخابیه در آزمون سراسری امسال، اظهارداشت: از اینکه می‌بینم فرزندان دیارم در کنکور سراسری در رشته های تحصیلی متعدد پذیرفته شده‌اند واقعا خوشحالم و امیدوارم این موفقیت ها ادامه داشته باشد.

" سردار عدل هاشمی پور " به ایلنا از یاسوج گفت: روز گذشته(سه شنبه بیست ششم شهریورماه) جمعی از پذیرفته شدگان رشته های پزشکی شهرستان بهمئی که به تهران سفر کرده بودند در دفتر اینجانب هم حضور یافته که دیدن این عزیزان بسیار خوشحال شده و دیداری صمیمانه ای با هم داشتیم.

وی با تشریح صحبت هایی که در آن نشست رد و بدل شد، خاطرنشان کرد: در کنکور سراسری امسال، حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ شاهد موفقیت‌های قابل تحسین فرزندان خود در رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاهی بود و یقین دارم همین عزیزان در آینده نزدیک در توسعه کهگیلویه بزرگ نقش های موثری خواهند داشت.

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود: بزودی نشستی سراسری در حوزه انتخابیه با تمامی پذیرفته شدگان رشته‌های دانشگاهی برگزار کرده و از همه نخبگان پذیرفته شده تجلیل خواهیم کرد.

هاشمی پور، هدف خود از تجلیل این پذیرفته شدگان را تقدیر ویژه از جامعه فرهنگی، خانواده ها و خود پذیرفته شدگان عنوان و خاطرنشان کرد: تجلیل سراسری از این عزیزان برای اولین بار در حوزه انتخابیه صورت گرفته و امیدوارم در سال های آینده این روند ادامه داشته باشد.

جامعه شورای اسلامی کنکور نخبگان حوزه انتخابیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر