کد خبر: 807132 A

استاندار :

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد کسی در استان حق ندارد سر راه سرمایه گذاری سنگ اندازی و یا مانع تراشی کند.

به گزارش ایلنا از یاسوج،"حسین کلانتری" در آیین تجلیل از هشت تعاونی برتر استان به مناسبت هفته تعاون، افزود: دولت و دستگاه‌های اجرایی موظفند که موانع سد راه سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذاری را در استان بردارند.

وی گفت: باید سرمایه گذار در استان احساس امنیت کرده و با امنیت به سرمایه گذاری خود ادامه دهد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد در این جنگ اقتصادی کسی حق ندارد شانه خالی کند و باید مسئولان و سرمایه گذاران همگام، هماهنگ و با هم حرکت کنند و در راستای توسعه استان گام بردارند.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: تعاونی‌های استان جزو تعاونی‌های برتر و موفق کشور هستند و این موضوع مرهون تلاش واحدهای تولیدی و مجموعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

کلانتری گفت: دولت حمایت کننده، هدایت کننده و تسهیلگر بخش خصوصی بوده و صندلی بخش خصوصی خالی نیست و دولت با تمام توان پشت سر بخش خصوصی و حامی سرمایه گذاران است.

به گفته کلانتری، استان کهگیلویه وبویراحمد ظرفیت‌های خوبی دارد و در حوزه کشاورزی، آب، شیلات، گردشگری، انرژی و سایر حوزه ها می تواند سرمایه گذار جذب کند.

وی افزود: تشکیل تعاونی‌های صادراتی برای تقویت تولید و صادرات امری ضروری و مهم است که این موضوع در استان در حال انجام است و می تواند کمک بزرگی به تولید کنندگان و بازار فروش آنها کند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در هفته تعاون از ۱۳۳ تعاونی متقاضی هشت تعاونی به عنوان برتر انتخاب و تقدیر شدند.

کلانتری افزود: در استان در حالی بیش از ۲ هزار و ۱۰۰ تعاونی وجود دارد که این خود ظرفیت بالایی برای استان است و علاوه بر اشتغالزایی در چرخه اقتصادی استان نقش به سزایی ایفا خواهد کرد.

وی تشویق را نوعی تبلیغ دانست که باعث می‌شود واحدهای تولیدی و سرمایه گذاران به صورت شفاف در رقابت سالم قرار گیرند و هر کس خود را به نقطه مطلوب برساند.

استان کهگیلویه و بویراحمد جنگ دولت سرمایه گذاری کهگیلویه و بویراحمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر