کد خبر: 804954 A

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی کسب مقام قهرمانی تیم خردسالان هندبال فراز بام خاییز دهدشت را در مسابقات المپیاد ورزشی استعدادهای برتر کشور تبریک گفت. 

به گزارش ایلنا از یاسوج،  در پیام " حسین کلانتری" استاندار کهگیلویه و بویراحمد چنین آمده است: 
 
بسم الله الرحمن الرحیم 

کسب مقام قهرمانی تیم خردسالان هندبال فراز بام خاییز دهدشت در مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشور به میزبانی استان کرمانشاه در رشته هندبال باعث خوشحالی مردم استان و همه ورزش دوستان به ویژه مردم شریف شهرستان کهگیلویه شد. 

این مقام و رتبه مهم ورزشی که با همت و تلاش چشمگیر ورزشکاران و حمایت خانواده های این عزیزان و‌ مربیان سختکوش و زحمت کش به دست آمد در حقیقت نتیجه خودباوری و همچنین تکیه بر استعدادها و ظرفیت های بومی و استانی است که باید قدردان این زحمات، رشادت ها و پیروزی ها بود.

اینجانب ضمن قدردانی از زحمات بازیکنان و کادر فنی و مربیان شایسته تیم هندبال فراز بام خاییز دهدشت،  این قهرمانی ارزشمند را به کادر فنی تیم، سرمربی خدوم و زحمت کش، جامعه ورزشی استان و مردم ورزش دوست شهرستان کهگیلویه تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق روزافزون همراه با سلامتی برای ورزشکاران و قهرمانان هم استانی به ویژه درخشش این تیم در میادین ملی و بین المللی  از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

 

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر