کد خبر: 802682 A

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این استان علاوه بر خدمت‌رسانی به زوار استان پذیرای زائران مسلمان کشورهای همسایه است،یادآورشد: باید از این فرصت برای خدمات‌رسانی هر چه بیشتر به زوار امام حسین(ع) استفاده کنیم.

به گزارش ایلنا از یاسوج، حسین کلانتری در جلسه ستاد اربعین حسینی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ایفای نقش موثر در برگزاری این همایش عظیم که بازتاب جهانی دارد، تاثیر گذار بر معادلات منطقه‌ای و گام بلند و ارزشمندی در معرفی فرهنگ اسلام ناب محمدی به جهانیان است و همه ادیان الهی برای این حرکت خروشان امت اسلامی احترام قائلند.

وی افزود: استان از تمام ظرفیتش برای ارائه خدمات به زائران استفاده می کند.

کلانتری بر افزایش کمی و کیفی خدمات رسانی به زائران اربعین که از استان عازم هستند و یا مسیر تردد آنها استان کهگیلویه و بویراحمد است تاکید کرد.

وی فرمانداران شهرستان‌های استان را مورد خطاب قرار داد و اظهارداشت: قرار گرفتن کهگیلویه و بویراحمد در مسیر تردد زائران حسینی برای ارائه خدمت به زوار اهل بیت توفیق الهی است که نصیب استان شده و باید قدر این فرصت را دانست و در ارائه خدمت کوشا بود. 

کلانتری با اشاره به کمک های مردمی برای برگزاری این همایش، تاکید کرد: برای رفاه حال زائران باید این کمکها و نذورات ساماندهی شوند و همه ایستگاههای صلواتی و مواکب دارای شناسنامه و قانونی معتبر باشند. 

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: معاونت عمرانی به صورت مستمر خروجی جلسات فرمانداران را به ما ارائه  دهند. 

کلانتری بر هماهنگی دستگاه های اجرایی استان با ستاد مرکزی تاکید کرد و ادامه داد: براساس داشته های هر نهاد اعلام آمادگی کنید. 

 

 

 

 

 

امام حسین خدمات رسانی خدمت رسانی کهگیلویه و بویراحمد مسلمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر