کد خبر: 802154 A

باحضور معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد؛

۱۶ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتبار ۲۰۴ میلیارد ریال در بهمئی افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش ایلنا ازیاسوج، با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، ۱۶ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتبار ۲۰۴ میلیارد و ۱۸۴ میلیون ریال در شهرستان بهمئی افتتاح و کلنگ زنی شدند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه وبویراحمد در بدو ورود به شهر لیکک به حضور در گلزار شهدای این شهر و ادای احترام به مقام شامخ شهدا با خانواده معزز شهید غلامیان زاده دیدار کرد.

" احد جمالی"  در آیین افتتاح و کلنگ زنی چهار طرح شاخص به نمایندگی از دیگر طرح ها و پروژه های این شهرستان شرکت کرد و گفت: این طرح ها در بخش های کشاورزی، زیربنایی و خدمات است. 

وی گفت: از مجموع طرح ها و پروژه های این شهرستان ۱۴ طرح عمرانی است که ۲ مورد کلنگ زنی و ۱۲ مورد افتتاحی هستند و ۲ طرح نیز اقتصادی که بهره برداری رسید. 

در این آیین که حکمت الله سنایی فرماندار و تعدادی از مدیران استانی حضور داشتند، جمالی با تبریک هفته دولت و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان دولت رجائی و باهنر گفت: این طرح ها و پروژه ها  زمینه اشتغالزایی ۸۴ نفر را ایجاد کرد.

جمالی، بهره برداری از طرح بند انحرافی بخش سیلاب، افتتاح ۲ طرح گلخانه ای، بهره برداری فاز دوم پروژه چهار خطه لیکک – بهبهان و کلنگ زنی طرح سنگی، ملاتی و رسوب گیر در حوزه گچ بلند را از جمله  این طرح ها و پروژه ها بیان کرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه وبویراحمد بر تلاش برای توسعه استان و به خصوص رونق اقتصادی، تولید، اشتغال و همکاری بیشتر دستگاه های اجرایی و مساعدت بانک های استان تاکید کرد.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اشتغال خانواده معاون سیاسی ادای احترام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر