کد خبر: 802136 A

باحضور محسنی اژه ای در یاسوج برگزار می‌شود؛

زمان و مکان آئین تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد از سوی رئیس کل کنونی دادگستری این استان اعلام شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط‌عمومی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد، "حجت الاسلام غلامرضا مزارعی" رئیس کل کنونی دادگستری این استان زمان و مکان آئین تودیع و معارفه رئیس کل جدید دادگستری را روز پنجشنبه هفته جاری هفتم شهریورماه اعلام کرد.

وی محل برگزاری این آئین را سالن مرحوم " دکتر عسکریان دانشگاه یاسوج " واقع در خیابان زیرتل این شهر عنوان و خاطرنشان کرد: ساعت برگزاری این آئین ساعت 10 صبح خواهد بود.

مزارعی گفت: " حجت الاسلام محسنی اژه ای " معاون اول قوه قضائیه، " آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد، مسوولان ارشد استانی، مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای حل اختلاف و اقشار مختلف مردمی در این آئین حضور خواهند داشت.

به گزارش ایلنا از یاسوج، " حجت الاسلام غلامرضا مزارعی" رئیس کل کنونی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد از خرداد ماه سال 1394 تاکنون رئیس کل دادگستری این استان را برعهده داشت.

"دکتر حسن نگینتاجی" رئیس کل جدید دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد هم تا پایان مهرماه 1397 رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب مرکز استان بود و پس از آن در دادسرای انتظامی قضات انجام وظیفه کرد که از سوی "حجت الاسلام رئیسی" رئیس قوه قضائیه کشور به سمت رئیس کل دادگستری این استان منصوب شد.

تودیع و معارفه قوه قضائیه کهگیلویه و بویراحمد دادگستری رئیس کل دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر