کد خبر: 801725 A

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی را در کمال صحت، سلامت و امنیت برگزار می کند اگرچه به قیمت " جانش " هم تمام شود.

به گزارش ایلنا از یاسوج؛ "حسین کلانتری " در نشست خبری با رسانه ها در سالن دولت گفت: در تلاش هستیم که فضای استان را به سمت و سوی انتخابات پیش نبریم اما مطمئن باشید تا پای جانمان، انتخابات را در کمال امنیت و سلامت برگزار می کنیم.

وی با بیان اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد تشنه کار و خدمت است، خاطرنشان کرد: همانطور که قبلا گفتیم الان هم می گوییم که خروجی انتخابات با هر سلیقه سیاسی برای ما مهم نیست و برگزاری انتخاباتی باشکوه در کمال امنیت و سلامت برای ما مهم است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: من نیروی دولت بوده و نه منافع سیاسی و نه منافع قومی و اقتصادی در این استان دارم و تنها منفعت من خدمت به مردم این استان بوده و دوران مسوولیت من نیز مانند استانداران گذشته تمام می شود.

کلانتری با تاکید براینکه قدردان رئیس جمهور و وزیر کشور در انتصاب خود در استان کهگیلویه و بویراحمد هستم، خاطرنشان کرد: ما باید از تمامی ظرفیت های استانی اعم از نیروی انسانی و غیرانسانی بهره لازم را ببریم.

وی افزود: ارتباط با نماینده ولی فقیه، مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و سایر مسوولانی که بتوانند برای توسعه این استان تلاش کنند از وظایف ما بوده و ما برای توسعه استان باید از تمامی این ظرفیت ها استفاده کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از سخنان خود از استخدام های فله ای در برخی از دستگاههای اداری این استان اظهارنگرانی کرد و یادآور شد:  وقتی وارد این استان شدم با این پدیده شوم مواجه شده که مردم از این پدیده نگران هستند.

کلانتری گفت: به سازمان های نظارتی گفته ایم که بررسی ها را در این ارتباط انجام دهند و اکنون این نهادها در حال انجام بررسی های خود هستند.

وی با تاکید براینکه متاسفانه استخدام های فله ای در حوزه اجرا اتفاق افتاده و نگرانی های فراوانی هم وجود دارد، اظهارداشت: حوزه نظارت در دستگاههای اجرایی را تقویت می کنیم تا کمتر شاهد این پدیده و یا سایر مشکلات این چنینی باشیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: ما معتقدیم مدیرانی که در حوزه استخدام های فله ای تخلف کرده اند متخلف بوده و باید با آنان برخورد شود.

کلانتری تاکیدکرد که از این‌ مدیران حمایت نخواهد کرد و حق هم ندارد از آنان دفاع کند.

وی از تغییر برخی مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد هم خبرداد و یادآورشد: تغییر این مدیران براساس شاخص ها انجام می گیرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، توان علمی، تجربه ، همراهی با سیاست های نظام و دولت را از مهمترین شاخصه های موردنظر خود برای انتخاب مدیران آینده استان برشمرد.

کلانتری گفت: برای انتخاب مدیر از پیشنهادات متفاوت استفاده می شود اما بطورحتم براساس شاخص های مورد نظر ما این مدیران انتخاب خواهند شد.

استان کهگیلویه و بویراحمد سلامت کهگیلویه و بویراحمد مجلس شورای اسلامی امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر