کد خبر: 799123 A

مشاور امور بانوان فرماندار کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد در صفحه اینستاگرامی خود به ارسال پیام تسلیت ها و تبریک ها در مناسبات مختلف واکنش نشان داده و از آن به نامِ " مسابقات تسلیت و تبریک گویی " یاد کرده است.

به گزارش ایلنا از یاسوج، حمیده زعیمی در صفحه اینستاگرامی خود بعد از درگذشت " آیت الله آ میراحمد تقوی " موسس اولین حوزه علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد به پیام های تسلیت ارسالی به این واقعه، واکنش عجیبی نشان داده و دلیل حجم فراوان این پیام ها را چشم و هم چشمی مسئولان دانسته است.

متن پیام مشاور بانوان کهگیلویه در این ارتباط عینا منتشر می‌شود:

« اندرحکایت مسابقات تسلیت و تبریک گویی...

در هر حادثه و اتفاقی که پیشامد می‌کند و یا انتصابی که صورت می‌گیرد بیش از هرآنچه چشم ها را خیره می‌کند مسابقه تسلیت گویی است بخصوص اگر فرد متوفی دارای قدرت سیاسی و اجتماعی باشد و یا انتصابی دندان‌گیر صورت بپذیرد. سایت‌ها جولانگاه تبریک و تسلیت گوی‌یها می شود که مبادا کسی از این مسابقه عقب بماند.  افرادی مانند آ میراحمد تقوی رحمه الله علیهم اگر انسانهایی ساده زیست و بی تکلف بودند آنچه در برابر این افراد انجام می‌دهیم ترویج روحیه تملق و ریا است.

حضور پرشور مردم خود گواه ارزشی و جایگاه این انسان بود اما اگر قرار بر تسلیت و تبریک باشد به نمایندگی می‌توان اکتفا کرد به مجمع نمایندگان و استاندار و چند مورد دیگر. این چند روزه شاهد حجم عظیمی از پیام های تسلیت بودیم و چشم و هم چشمی ها در فرستادن پیام تسلیت. در حوادثی مانند فاجعه سقوط هواپیما و یا سانچی و ....... # به(آیا) همچنین مسئو‌لان رقابت سنگینی دارند در عرض تسلیت ها#  ...پروردگار عاقبت ملت ایران ختم به خیر بفرما.»

استان کهگیلویه و بویراحمد حوزه علمیه سقوط هواپیما فرماندار حضور پرشور مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر