کد خبر: 798727 A

در سوانح تصادف روز جمعه کهگیلویه وبویراحمد؛

سرپرست اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ساعات اولیه روز جمعه تا ۲۲ امشب در تصادفات استان یک مصدوم با احیا موفق از مرگ حتمی نجات، یک مصدوم قبل از رسیدن اورژانس کشته و ۵۶ نفر دیگر زخمی شدند. 

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط‌عمومی اورژانس ۱۱۵ ، "محسن جلیلی" با بیان اینکه امروز در جاده‌های مواصلاتی استان در مجموع ۱۹ فقره تصادف به اورژانس گزارش شد، افزود: در این حوادث ۵۶ نفر مصدوم شدند که متاسفانه یک مصدوم فوت و یک مصدوم با احیای موفق از مرگ حتمی نجات یافت. 

محسن جلیلی از مرگبار ترین تصادف امروز جمعه ۲۶ مردادماه ۹۸ را در ساعت ۱۶و ۲۷ در مسیر شهرک ولایت نزدیک به تیپ ۴۸ فتح یاسوج با واژگونی پژو ۴۰۵ خبر داد و گفت: در این حادثه واژگونی خودروی پژو که در مجموع ۸ سرنشین داشت یک خانم ۳۰ ساله قبل از رسیدن اورژانس به علت شدت جراحات جان خود را از دست داده بود. 

سرپرست اورژانس ۱۱۵  بیان کرد: در این تصادف یک خانم ۲۴ ساله بعلت شدت جراحات و خونریزی فاقد علامه حیاتی بود توسط تکنسین‌های اورژانس آقایان نامداری و بزرگ امید با اقدام سریع وبه موقع پزشکی از جمله احیای موفق از مرگ حتمی نجات پیدا کرد و ۶ مصدوم دیگر توسط اکیپ‌های اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند. 

جلیل نیز با اشاره به تصادفات پر مصدومی امروز مطرح کرد: تصادف پیکان در تنگ کناره یاسوج با ۹ مصدوم ، واژگونی پژو ۴۰۵ با پراید در جاده اصفهان تونل(۹) با ۵ مصدوم و تصادف پراید با پژو ۴۰۵ در جاده مختار با ۷ مصدوم اعم تصادفات پر مصدومی امروز بودند که به اورژانس گزارش شده و توسط تکنسینها امدادرسانی شدند. 

جلیل تصریح کرد : امروز در استان در مجموع ۱۹ فقره تصادف با ۵۶ مصدوم امدادرسانی شدند که متاسفانه یکی از مصدومان قبل از رسیدن اورژانس جان باخته یکی از مصدومان دیگر توسط اورژانس احیای موفق واز مرگ حتمی نجات پیدا کردند و مابقی در صورت نیاز پزشکی بیشتر انتقال داده شدند. 

جلیل نیز در ادامه این خبر از امداد رسانی اورژانس در مراسم تشییع جنازه زنده یاد عالم فرزانه حاج آمیراحمد تقوی خبرداد و افزود : در مجموع ۱۰ نفر در این مراسم توسط اکیپ‌های اورژانس با توجه به نیاز پزشکی خدمات اورژانسی دریافت کردند. 

تصادف شکر فوت کهگیلویه و بویراحمد مرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر