کد خبر: 789359 A

معاون استاندار عنوان کرد:

معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که ساعات کار ادارات در این استان دیگر تغییر نخواهد کرد.

"جعفر گوهرگانی"در گفت‌وگو با ایلنا از یاسوج گفت: براساس دستورالعمل وزارت کشور، ساعات کار ادارات دولتی تنها در چهار استان جنوبی کشور بدلیل افزایش دما و افزایش میزان مصرف انرژی تغییر می کند.

وی استان‌های خوزستان، هرمزگان، بوشهر و سیستان و بلوچستان را جمله استان‌هایی برشمرد که ساعات کار ادارات آنها بر اساس دستورالعمل وزارت کشور تغییر کرده است.

معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: ساعات کار ادارات در این استان به همان روال سابق یعنی از هفت و ۱۵ صبح تا ۱۴ و ۳۰  دقیقه خواهد بود.

گوهرگانی با بیان اینکه کارکرد میزان مصرف برق در استان کهگیلویه و بویراحمد بر اساس آمارهای وزارت نیرو نسبت به سایر استان‌های کشور بالا نیست، تصریح کرد: از سویی ۴۸ درصد جمعیت استان ما نیز براساس آمارهای سازمان برنامه و بودجه در مناطق سردسیری سکونت دارند.

وی گفت: تغییر ساعات ادارات مختص استان‌هایی است که هم آمار جمعیتی آنها در مناطق گرمسیری بالا بوده و هم میزان مصرف انرژی در آن استان‌ها نگران کننده باشد.

معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید براینکه ساعات کار ادارات در این استان دیگر تغییر پیدا نمی کند، یادآورشد: تمامی ادارات ملزم به رعایت دستورالعمل وزارت کشور بوده و کارکنان دولت در وقت اداری عنوان شده باید در محل کار خود حاضر باشند.

گوهرگانی افزود: اداراتی که در وقت اداری خود بازگشایی نشوند تخلف از قانون داشته و با آنان براساس قانونی برخورد می شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد انرژی کهگیلویه و بویراحمد وزارت کشور ساعات کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر