کد خبر: 786599 A

کلانتری مطرح کرد:

استاندار کهگیلویه و بویر احمد گفت: رئیس سازمان راهداری به دستور وزیر راه به صورت ویژه مسئول پیگیری مشکلات راه های استان شد. 

به گزارش ایلنا از یاسوج،حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد با محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی پیرامون مسائل و مشکلات در حوزه راه های استان دیدار و گفتگو کرد.

معاون عمرانی استاندار، کلانتری را در این دیدار همراهی کرد.

کلانتری بر اتمام پروژه پاتاوه - دهدشت تا پایان سال جاری تاکید کرد و خواستار تخصیص اعتبار ویژه برای تکمیل این پروژه شد.

استاندار همچنین خواستار کمک و تخصیص اعتبار به پروژه های محورهای یاسوج-شیراز، یاسوج_سمیرم و یاسوج_اقلید شد و گفت: انتظار می رود برای روشنایی محورهای ارتباطی استان، خط کشی، روکش آسفالت، نصب دوربین های سرعت سنج و... نیز اعتباری پیش بینی شود.

وی افزود: می طلبد نسبت به روشنایی و تهویه تونل‌های محور یاسوج _بابامیدان اعتبار ویژه ای تخصیص یابد. کلانتری خواستار برقراری پرواز روزانه در فرودگاه یاسوج شد.

نماینده عالی دولت در استان همچنین با اشاره به مشکلات محور یاسوج-سپیدار به چرام و حادثه فوت هشت عضو یک خانواده، عنوان کرد: رفع اساسی مشکلات این محور نیاز مند تامین اعتبار است.

کلانتری گفت: وزیر راه قول مساعد برای رفع مشکلات حوزه راه های استان و تقویت تعداد پروازهای فرودگاه یاسوج دادند و در همین نشست به صورت تلفنی با چند تن از معاونان خود و چند شرکت هواپیمایی برای رفع مشکلات استان صحبت کردند.

وی افزود: وزیر راه همچنین به رئیس سازمان راهداری حمل و نقل جاده ای دستور داد که پیشنهادات استان را با جدیت پیگیری و در راستای رفع این مشکلات اقدام کند.

اسلامی وزیر راه و شهرسازی نیز در این دیدار اظهار داشت: برای برقراری پروازهای روزانه در فرودگاه یاسوج و افزایش این پروازها از هیچ کمکی دریغ نمی کنیم.

وی عنوان کرد: برای اصلاح محور یاسوج_سپیدار به چرام کمک خواهیم کرد و سایر درخواست های استاندار را در بخش های مختلف بررسی و برای تکمیل پروژه ها اعتبار لازم تخصیص می یابد.

جاده کهگیلویه و بویراحمد مشکلات کهگیلویه و بویر احمد رئیس سازمان راهداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر