کد خبر: 785986 A

استاندار کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:

 استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: وزیر نفت برای حمایت و سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف استان به ویژه صنعت نفت و گاز قول مساعد دادند.

به گزارش ایلنا از یاسوج، حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت دیدار کرد.

عزیز فیلی معاون عمرانی استاندار، کلانتری را در این دیدار همراهی کرد.

حسین کلانتری در این دیدار وضعیت و قابلیت‌های استان را تشریح و تصریح کرد: کهگیلویه و بویراحمد دارای ظرفیت های بسیاری در بخش های مختلف به ویژه حوزه نفت، گاز و صنعت انرژی است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار تسهیل در اجرای پروژه مجتمع گردشگری، تفریحی و رفاهی پارک جنگلی یاسوج شد و گفت: می طلبد این پروژه زودتر راه اندازی شود.

وی بیان کرد: انتظار می رود مشکلات کارکنان شرکت نفت و گاز گچساران برطرف شود.

کلانتری خواستار تخصیص و تقویت اعتبارات پروژه های اجرایی استان از سوی وزارت نفت شد و افزود: بیش از ۲۵ درصد نفت و گاز کشور در این استان تولید می‌شود و با توجه به این ظرفیت خواستار نگاه ویژه به استان هستیم.

نماینده ارشد اجرایی استان تاکید کرد: حمایت از سرمایه گذاری در کهگیلویه و بویراحمد و جذب سرمایه گذار یکی از راهکارها و اولویت های مهم در جهت توسعه همه جانبه این استان است.

بیژن‌ نامدار زنگنه وزیر نفت نیز در این دیدار عنوان کرد: در خصوص مطالبات و پیشنهادات استاندار استان و در جهت تقویت و توسعه پروژه های کهگیلویه و بویراحمد دستورات لازم به زیرمجموعه این وزارتخانه صادر می شود.

وی همچنین برای حمایت از سرمایه گذاری در بخش های مختلف استان از جمله صنعت نفت و گاز قول داد و گفت: مجموعه وزارت نفت برای حمایت از پروژه‌ها و سرمایه‌گذاری در این استان اعلام همکاری و آمادگی می‌کند.

سرمایه گذاری صنعت کهگیلویه و بویراحمد نفت نفت و گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر