کد خبر: 785700 A

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به جامعه هدف سازمان تامین اجتماعی خواستار تلاش مضاعف برای خدمات دهی مطلوب به مردم شد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، " حسین کلانتری" در دیدار با مدیرکل و مدیریت درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با تبریک هفته تامین اجتماعی، اظهار داشت: این سازمان نقش بسیار مهمی در توسعه و رفاه جامعه ایفا می کند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به خدمات دهی این سازمان در بخش های مختلف، عنوان کرد: تلاش تامین اجتماعی در خدمات دهی به نیازمندان اقدامی ارزشمند و اثرگذار است.

وی با بیان اینکه در حوزه درمان نیز کارهای بزرگی انجام شده است، بیان کرد: این خدمات دهی  باید پیوسته و به صورت کمی و  کیفی گسترش و توسعه یابد.

کلانتری با اشاره به نگاه خاص امام خمینی(ره) به مسئله درمان و معیشت مردم، گفت: یکی از مطالبات جدی مقام معظم رهبری از دولت ها رسیدگی به امور درمانی مردم بوده و همواره بر این مهم تاکید داشته اند.

وی با اشاره به ابلاغ سیاست های کلی سلامت و تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه《 بیمار جز دغدغه بیماری نباید رنج دیگری داشته باشد، تصریح کرد: اجرای طرح تحول سلامت تحولی در حوزه بهداشت و درمان ایجاد کرد.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمدبا تاکید بر اینکه خدمات تامین اجتماعی قابل توجه است، بیان کرد: این خدمات ارزشمند است ولی هنوز با نقطه مطلوب فاصله داریم‌.

جامعه حوزه بهداشت و درمان سازمان تامین اجتماعی سلامت کهگیلویه و بویراحمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر