کد خبر: 785278 A

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد:

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که اولویت سرمایه گذاری در این استان با سرمایه گذاران بومی بوده و البته باید از سرمایه گذاری غیربومی هم استقبال کرد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، " حسین کلانتری " در دیدار گروه اقتصادی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اولویت سرمایه گذاری با بخش خصوصی بومی و دلسوز استان بوده و در بخش‌های خاص از متقاضی از ظرفیت سرمایه گذار غیربومی استقبال می شود.

وی افزود: ظرفیت ها و قابلیت‌های استان بسترساز ورود بخش خصوصی و صاحب سرمایه به استان است و همه بانک ها و دستگاه های اقتصادی باید همه امکانات لازم را بکار گیرند و پنجره واحد فعال و تسهیل کننده را به روی سرمایه گذاران باز کنند.

با سرمایه گذار و کارآفرین به مهربانی و احترام برخورد شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید به اینکه، تیم اقتصادی در استان باید قدرت و توان بالایی در جذب سرمایه گذار داشته باشد، اظهارداشت: باید با عناصر سرمایهگذار و کارآفرین با مهربانی، احترام و به گرمی برخورد شود.

کلانتری، انسجام و هماهنگی بیشتر بانک ها را مهم دانست و خاطرنشان کرد: دنبال تامین بیشتر منابع بانکی، بازگشت معوقات، عدم برگشت منابع و هزینه درست اعتبارات باشید.

وی بر موضوع جذب اسناد خزانه با تلاش و دغدغه مندی بیشتر تاکید کرد و افزود: این مسئله به استان به لحاظ مالی و اقتصادی کمک خوبی خواهد کرد و لذا باید در سال جاری تلاش بی وقفه در این خصوص صورت گیرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: جذب اسناد خزانه اولویت ضروری در روزهای پیش رو باشد.

کلانتری به مسئله معوقات بانکی تاکید کرد و ابراز داشت: باید با فرهنگ سازی لازم با راهکاری درست و با جدیت، موضوع مورد توجه قرار گیرد.

در این جلسه، " علی آرام" مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد آخرین وضیت منابع و مصارف بانکی، درآمد استان، معوقات بانکی، جذب و تخصیص اعتبارات تملک و جاری، اسناد خزانه، وضعیت سرمایه گذاری و صادرات استان را بیان کرد.

درآمد سرمایه گذاران سرمایه گذاری فرهنگ سازی کهگیلویه و بویراحمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر