کد خبر: 781799 A

اعزام بانوی رزمی کهگیلویه بویراحمدی به رقابت های جهانی در آئینی در محل اداره کل و با حضور علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان، معاونان اداره کل، رئیس هیات رزمی استان و جمعی از روسای هیات های ورزشی،اعزام نادیا اعتماد مقدم ملی پوش رزمی استان که عازم رقابت های جهانی است برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،در آئینی در محل اداره کل و با حضور علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان، معاونان اداره کل ، رئیس هیات رزمی استان و جمعی از روسای هیات های ورزشی ، بدرقه نادیا اعتماد مقدم ،ملی پوش رزمی استان که عازم رقابت‌های جهانی است برگزار شد.

سیدمحمدتقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان در این مراسم از حضور ملی پوشان در تیمهای ملی ابراز خرسندی کرد و برای موفقیت این ورزشکار در رقابتهای جهانی آرزوی موفقیت کرد.

وی از حضور سه ملی پوش کهگیلویه بویراحمدی در تیرماه امسال در رقابتهای قهرمانی جهانی خبر داد و اظهار داشت: " ویدا پیره " عضو تیم اسکیت آلپاین،" صادق خادمی" عضو تیم ملی دوومیدانی کارگران کشور و" نادیا اعتماد مقدم " عضو تیم رزمی رشته موتای سه ورزشکاراستان می باشند که عازم رقابتهای جهانی می شوند و این مهم افتخاری بزرگ برای ورزش کهگیلویه بویراحمد است.

 رقابت‌های موتای قهرمانی جهان در بخش بانوان با حضور برترین‌های این رشته از کشورهای مختلف به میزبانی کشور تایلند برگزار می شود و تیم ملی موتای بانوان کشور روز ۲۴تیرماه عازم این کشور می شود و رقابت‌ها از ۲۷تیرماه برگزار خواهد شد.

 

رقابت کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل ورزش و جوانان ورزش و جوانان هیات های ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر