کد خبر: 773246 A

امام جمعه چرام خواستار شد:

امام جمعه شهرستان چرام تاکید کرد: استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد باید با استخدام های غیرقانونی، تبعیض ها و دخالت برخی از سیاسیون در امور مردم به شدت برخورد کند.

به گزارش ایلنا از یاسوج ،”سید نورالله افشار” در خطبه‌های نمازجمعه شهرستان چرام گفت: عده‌ای از سیاسیونی که سیاست زدگی را به استان ما تزریق کرده اند و نان شان در اختلاف است، این استان را مثل گوشت قربانی قسمت قسمت کردند و در برخی از مواقع، مردم قربانی دعواهای سیاسی می شوند.

وی افزود: مردم در دعواهای سیاسی آقایان فراموش می شوند و توقع این است جناب دکتر کلانتری سکاندار خوبی برای استان باشد تا وقتی که دوران مدیریت شان تمام شد، مردم به نیکی از ایشان یاد کنند.

امام جمعه شهرستان چرام‌ در استان کهگیلویه و بویراحمد، مهمترین دغدعه مردم این شهرستان را نامناسب بودن محورهای ارتباطی عنوان و اظهار داشت: مردم شهرستان چرام انتظار دارند که جاده های این شهرستان که به شدت خطرآفرین است ترمیم شوند و دیگر شاهد کشته شدن اعضای هشت نفره یک خانواده که هفته گذشته در جاده های این شهرستان اتفاق افتاد و داغ سنگینی بر دل همه ما گذاشت نباشیم.

افشار گفت: تلاش هایی برای جاده ها شده اما تلاش‌ها در جاده” آب حیات چرام ” باید بیشتر شود و قطعا روند کنونی کافی نیست و مسئولان مربوطه بویژه مسئولان راه و شهرسازی باید پاسخگوی نگرانی های مردم شهرستان چرام باشند.

وی با تاکید براینکه گلایه های مردم شهرستان از نامناسب بودن جاده ها زیاد است، ادامه داد: امیدوارم گوش شنوایی برای شنیدن این سخنان وجود داشته باشد.

افشار گفت: از نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی می خواهم پیگیر باشند و بدانند که داغ سنگینی بر دل مردم شهرستان چرام گذاشته شده است.

استان کهگیلویه و بویراحمد پدر خانواده کهگیلویه و بویراحمد گوشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر