کد خبر: 772381 A

اولتیماتوم سرپرست فرمانداری دنا به مدیران شهرستان:

سرپرست فرمانداری دنا از مدیران خواست کم کار نباشند و اگر مدیری قصد کم کاری دارد خودش از مدیریت کنار رود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط‌عمومی فرمانداری دنا، اولین شورای اداری به ریاست علی‌پور سرپرست فرمانداری دنا با حضور مصباح نژاد امام جمعه شهر سی‌سخت و دیگر اعضای شورای اداری در فرمانداری تشکیل شد.

نماینده عالی دولت در دنا گفت: تعامل و همکاری همه دستگاه‌ها در کنار هم گره گشایی از مشکلات مردم، حضور در بین مردم و رسیدگی به امورات آنها می‌تواند علاوه بر تقویت اعتماد مردم، روند خدمت رسانی را تسهیل کند.

وی، نظم اداری را سرلوحه کاری خود دانست و گفت: همه ما مسئولیم و باید بر اساس نوع خدمتی که به ما واگذار شده در جهت بالا بردن تولید و اشتغال تلاش کنیم.

علی پور افزود: برای گرفتن مسئولیت قدمی بر نداشته ام و نه برای ماندن در این پست مدیریتی تلاش خواهم کرد و همین فردا آماده تودیع هستم ولی تا زمانی که بعنوان خادم این خطه باشم در راه خدمت به مردم شهرستان دنا از هیچ تلاشی دریغ نخواهم گرفت و با همه توان در راستای خدمت به نظام ، انقلاب و مردم حرکت خواهم کرد.

مقام عالی شهرستان دنا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلات و نیازهای این شهرستان گفت: ساعت کاری و اداری برای یک مسئول نباید تعریف شده باشد بلکه جهت ارائه خدمت به مردم در هر زمان و مکانی که به حضور آنها نیاز باشد باید آماده و حاضر باشد.

علی پور افزود: خدمت برای مردم وظیفه بسیار سنگینی است و امیدوارم با توکل بر خدا و دعای خیر همه مردم و همراهی و پشتیبانی همه مدیران شهرستانی وبخشی بتوانیم گام های پیشرفت توسعه برای این مردم در مدت تصدی مسئولیت برداریم.

سرپرست فرمانداری دنا با تاکید بر لزوم نظم و انضباط اداری در پیشبرد کارها،اظهار داشت:مدیران دستگاههای ‌اجرایی به جایگاه قانونی بخشداران که هم نقش نظارتی و هم نقش هماهنگ کننده دارند، توجه کنند باید هر گونه خروج و یا ترک محل کار با تعیین جانشین و هماهنگی فرمانداری انجام شود.

وی در پایان تاکیدکرد: مسئولان کم کار در سیستم مدیریتی جدید شهرستان دنا جایی نخواهند داشت هر کس توان کار دارد جای تقدیر دارد و هر کس هم احساس می کند نمی تواند با این شرایط مجموعه مدیریت جدید شهرستان را همراهی کند می تواند برای ادامه خدمت خود تصمیم دیگری اتخاذ نماید.

اشتغال خدمت رسانی مشکلات دنا ساعت کاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر