کد خبر: 760087 A

ماحوزی در گفت‌وگو با ایلنا:

گزینه پیشنهادی مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که پس از بررسی‌های لازم به این نتیجه رسید که نمی‌تواند مدیرکل استان باشد.

حمیده ماحوزی در گفت‌وگو با ایلنا از یاسوج گفت: امروز عصر نشستی با استاندار کهگیلویه و بویراحمد داشتم و گفتم که پس از بررسی‌های لازم نظر خود را درباره پذیرش مسوولیت مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان به وی و وزیر ارشاد اعلام می‌کنم.

وی با بیان اینکه استاندار کهگیلویه و بویراحمد مدیری بسیار دلسوز و دانشگاهی بوده و علاقه‌مند به توسعه آن استان است، اظهارداشت: بعد از آن نشست که حدود نیم ساعت به‌طول انجامید به این نتیجه رسیدم که نمی‌توانم خدمتگزار مردم استان باشم. واقعیت امر این است که برنامه‌های فراوانی برای توسعه حوزه فرهنگ استان کهگیلویه و بویراحمد در ذهن داشتم اما اکنون به این نتیجه رسیده‌ام که نمی‌توانم در آن استان باشم. به وزیر هم عرض کردم که منصرف شده‌ام‌.

وی متذکر شد: دهبانی‌پور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از مدیران خوشنام وزارتخانه بوده و به‌عقیده من همه باید به وی کمک کنیم.

این فعال فرهنگی- سیاسی در پاسخ به این سوال که آیا برای مدیرکلی ارشاد استان کهگیلویه و بویراحمد با نمایندگان استان در مجلس نشستی داشته‌اید یا خیر؟ گفت: تنها نشست بنده در این‌باره استاندار استان بوده و نشستی با هیچ‌کدام از نمایندگان نداشته‌ام.

وی همچنین خاطرنشان کرد: فرهنگ ربطی به سیاست ندارد و هیچ‌گاه و در هیچ مسوولیتی اجازه چنین کاری را به خود نداده‌ام. اگرچه کار سیاسی فراوان کرده‌ام و ۲ بار هم عضو شورای‌شهر و رئیس شورای‌شهر بوشهر بوده‌ام اما امکان ندارد اجازه دهم بحث فرهنگ با بحث سیاست ادغام شود.

ماحوزی اظهار امیدواری کرد مدیرکل آینده فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد بتواند سرعت توسعه فرهنگی را در این استان شتاب بیشتری ببخشد و گفت: خود را فردی رسانه‌ای می‌دانم و در تمام مسوولیت‌هایم تلاش کرده‌ام کنار رسانه‌ها و پاسخگوی آنها باشم. البته اکنون از رسانه‌های استان انتظار دارم دولت و احمدی استاندار را حمایت کنند.

استان کهگیلویه و بویراحمد کهگیلویه و بویراحمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر