کد خبر: 759261 A

شعبه چهارم دادگاه تجدید نظر استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد؛

با صدور حکمی از سوی شعبه چهارم دادگاه تجدید نظر استان کهگیلویه و بویراحمد، شهردار سابق دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران در این استان از برخی از اتهامات وارده تبرئه شدند.

به گزارش ایلنا از یاسوج، اردلان زینل‌زاده که سابقه مدیر کلی کار و امور اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد را هم در پرونده کاری خود به همراه دارد به همراه آقایان  علیرضا پناهپوری  و  میثم نارکی با رای شعبه چهارم دادگاه تجدیدنظر این استان تبرئه و اتهامات وارده آنان مورد تایید این شعبه واقع نشده است.

محسنی‌اژه‌ای سخنگوی قوه‌قضاییه در نشست خبری روز شانزدهم دی ماه ۱۳۹۷ درباره پرونده مالی شهردار سابق گچساران گفت: شهردار گچساران ۵ سال حبس(شهردار سابق گچساران؛ زینل زاده) ۲ سال انفصال. ۷۴ ضربه شلاق، محکوم شده است؛ ۴ سال حبس تعلیق شده است.

اتهامات وی دریافت رشوه و مسائل اقتصادی بوده است. میثم نارکی، معاون وی نیز به همین میزان محکومیت محکوم شده است.

جزئیات محکومیت‌ها:

-اردلان زینل زاده فرزند نجف شهردار گچساران به جرم دریافت رشوه و مسائل مالی به پنج سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق همچنین دو سال انفصال از خدمات دولتی محکوم شده که به دلیل بعضی از همکاری و خدماتی که داشته دادگاه از پنج سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق او را به یک سال حبس و ۲۴ ضربه شلاق تقلیل داده که این میزان اجرا شده است.

-میثم نارکی فرزند ریمور معاون شهردار به پنج سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شده که چهار سال آن تعلیق شده است.

-علیرضا پناه پور فرزند غلامحسین معاون شهردار گچساران به پنج سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شده که از این میزان چهار سال حبس و ۵۰ ضربه شلاق آن تعلیق شده است.

-نعمت الله متولی امامزاده فرزند نورمحمد کارمند شهرداری گچساران به دلیل تصرف غیر مجاز به ۷۴ ضربه شلاق محکوم شده است.

استان کهگیلویه و بویراحمد حبس شهرداری مسائل اقتصادی مشکل مالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر