کد خبر: 759053 A

نماینده بویراحمد و دنا در مجالس نهم و دهم:

نماینده بویراحمد و دنا در مجالس نهم و دهم شورای اسلامی از شهرستان شدن مارگون در ماه‌های آینده خبرداد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، "غلام محمد زارعی" در جشن تجلیل از مقام معلم که در مارگون برگزار شد، اظهار داشت: به برکت نظام جمهوری اسلامی و پیگیری‌های انجام شده استان کهگیلویه و بویراحمد مسیر توسعه را پیدا کرده و به سرعت در حال انجام است.

وی افزود: خوشبختانه در طی پنج الی شش سال گذشته از ردیف آخر استان‌های توسعه یافته اکنون به رده بیست و چهارم رسیده ایم و در سال ۹۸ با وجود همه مشکلات اقتصادی موجود در کشور رشد اعتبارات عمرانی بالای ۲۰ درصد بوده است.

زارعی گفت: در حالی که در سال ۹۱ مجموع اعتبارات عمرانی استان ۱۵۰ میلیارد تومان بود اما در سال ۹۷ بالغ بر ۶۰۰ میلیارد تومان پروژه های عمرانی یا به بهره برداری رسید یا در حال اجرا است.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی افزود: موضوع شهرستان شدن مارگون مراحل پایانی خود را می گذراند و در آینده ای نزدیک این بخش به شهرستان تغییر خواهد کرد.

زارعی گفت: آن کسی که کار را تمام کرد موفق بوده است و چند سال بودن آن مهم نیست، مهم پیگیری و تلاش تا برداشتن موانع و به نتیجه رسیدن نهایی است و خارج از گود بودن و قضاوت کردن کار سختی نیست باید وسط میدان بود و ادعا کرد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: در نقشه راه سلامت استان بیمارستان مارگون به تصویب رسید و در سالهای آینده عملیات اجرایی آن انجام خواهد شد ، در حوزه راه‌ها مارگون توسعه پیدا کرده است خوشحال هستم وقتی که برای اولین بار پس از اولین روزهای نمایندگی به منطقه آمدم گفتم این نقطه را خواهم ساخت.

وی با تاکید بر اینکه این تحولات متعلق به من نیست، خاطرنشان کرد: همه این ها به برکت نظام جمهوری اسلامی است و من سرباز این نظام هستم. روزی در جبهه های جنگ علیه دشمن می‌جنگیدم و امروز در جبهه خدمت و نوکری مردم و نظام را می‌کنم و هر کسی بد اخلاقی کند مانعی ندارد جواب همه این ها را خدا خواهد داد.

جنگ رشد شورای اسلامی مشکلات اقتصادی دنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر