کد خبر: 709885 A

مدیرعامل شرکت برق استان کهگیلویه و بویراحمد:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از قرائت، قطع و وصل 20 هزار کنتور دیماند و سه فاز برق برای اولین بار تا پایان سال آینده خبرداد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، "مهندس داود راهزادی" در برنامه تلویزیونی بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: براساس برنامه زمانبندی شده، تا پایان سال آینده 20 هزار کنتور سه فاز و دیماندی که هم اکنون توسط ماموران قرائت کارکرد قرائت و یا قطع و وصل می شوند از راه دور قرائت و یا قطع و وصل خواهند شد.

وی با بیان اینکه سه هزار و 300 کنتور دیماندی بالای 30 کیلووات دارای تعرفه های صنعتی، کشاورزی، تجاری و عمومی در استان کهگیلویه و بویراحمد به کنتور فهام تغییر و امکان قرائت، قطع و وصل آنها از راه دور فراهم شده است، اظهارداشت: تمامی این کنتورها بالای 30 کیلووات بوده و دیگر کنتور بالای 30 کیلوواتی که فهام نشده باشد در استان نداریم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: علاوه براین، بیش از 16 هزار کنتور سه فاز زیر 30 کیلوواتی غیردیماندی تا پایان سال 1398 در قالب طرح فهام تغییر و کنتور فهام باهدف قرائت، قطع و وصل از راه دور نصب می شود.

راهزادی از نصب 200 کنتور برق سه فاز غیردیماندی در مناطق مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد در هفته آینده خبرداد و خاطرنشان کرد: بعد از نصب کنتورهای سه فاز غیردیماندی، در تلاش هستیم که کنتورهای خانگی را نیز به همین صورت تغییر و نصب کنیم.

وی گفت: با نصب کنتورهای فهام دیگر نیازی به حضور ماموران قرائت و قطع و وصل در محل اشتراک وجود نداشته و از سویی مشترکین نیز می‌توانند به نحو بهتری از وضعیت بدهی و یا طلب شان از شرکت توزیع نیروی برق مطلع شوند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: بیش از 260 هزار اشتراک برق در این استان وجود دارد.

استان کهگیلویه و بویراحمد برق پیروزی انقلاب اسلامی روابط عمومی کشاورزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر