کد خبر: 705656 A

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان  بویراحمد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان  بویراحمد از به کام‌ مرگ کشیدن جان ۲ جوان بخش چیتاب این شهرستان در رودخانه‌ای به همین‌ نام خبرداد.

عبدالحسین دهش در گفت و گو با ایلنا از یاسوج با تشریح جزئیات غرق شدن ۲ جوان در آب‌های چیتاب بویراحمد، گفت: قایق دست ساز این ۲ نفر را به کام مرگ کشاند.

وی گفت: دو جوان با سن ۳۰ تا ۴۰ سال ظهر امروز با قایق بلم دست ساز قصد تفریح در آب‌های چیتاب از توابع شهرستان بویراحمد را داشتند که دچار غرق شدگی شده و جان خود را از دست دادند.

وی با بیان اینکه قایق این دو جوان در عمق ۱۴ متری واژگون شد، عنوان کرد: به دلیل عمق زیاد توسط تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر استان از عمق ۱۴متری بیرون کشیده شدند. د

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این زمینه گفت: غرق شدگی ۲ جوان در آب‌های چیتاب سد جوزار ظهر امروز  ۲۹ ساعت ۱۲:۲۹ دقیقه به اورژانس ۱۱۵ گزارش شد.

جلال‌ پوران فرد افزود: با اعلام این خبر در کمترین زمان ممکن دو دستگاه آمبولانس از پایگاه ۱۱۵ جاده‌ای پاتاوه و دشت بازار به منطقه حادثه اعزام شد.

وی با بیان اینکه در همان دقایق ابتدایی به اورژانس سه نفر غرق شدگی اعلام شد، ادامه داد: بنا به اطلاعات کسب شده یک نفر به دلیل مهارت شنا جان خود را نجات داد ولی دو نفر دیگر غرق شدند.

پوران‌فر گفت: با تلاش نیروهای امدادی و غواصان دو نفر غرق شده بعد از ساعت‌ها از آب بیرون آورده شدند ولی تلاش پرسنل اورژانس برای احیای این غرق شدگان  بی نتیجه ماند  

 

جمعیت هلال احمر علوم پزشکی مرگ جوان غرق شدن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر