کد خبر: 594566 A

رئیس آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران یاسوج:

همزمان با ایام سوگواری بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س)، پیکر مطهر و پاک شهید گمنام در آموزشکده فنی و حرفه ای دختران یاسوج تشییع و به خاک سپرده می شود.

رئیس آموزشکده فنی و حرفه ای دختران یاسوج گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، آموزشکده فنی دختران یاسوج آمادگی کامل برای میزبانی از این شهید گمنام را دارد.

" سیده فرزانه آرامش" به خبرنگار ایلنا از یاسوج افزود: در واپسین روز بهمن و مقارن با ایام سوگواری شهادت بی بی دو عالم " حضرت فاطمه زهرا(س)"، آموزشکده فنی و حرفه ای دختران یاسوج میزبان پیکر مطهر یک شهید گمنام خواهد بود.

وی با بیان اینکه شهدای انقلاب اسلامی سرمایه های معنوی برای نظام ما محسوب می شوند، خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته، آموزشکده فنی دختران یاسوج آمادگی کامل برای میزبانی از شهید گمنام را دارد و همه بی صبرانه منتظر ورود این آلاله سرخ دفاع مقدس هستیم.

رئیس آموزشکده فنی و حرفه ای دختران یاسوج با تاکید براینکه امنیت و آسایش همه ما مرهون رشادت شرمردان و شیرزنانی است که جان های شان را عاشقانه تقدیم انقلاب اسلامی مان کردند، خاطرنشان کرد:‌ از این رو دفن شهیدان در دانشگاهها یکی از موثرترین راههای ایجاد فضای معنوی و روحانی در مراکز علمی است.

آرامش گفت: بر همین اساس در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ماندگاری حماسه هشت سال دفاع مقدس و با هدف پیوند و تقویت روحیه علمی و معنوی دانشجویان، در روز سی ام بهمن ماه پیکر پاک یک آلاله سرخ دفاع مقدس در آموزشکده فنی و حرفه ای دختران به خاک سپرده خواهد شد.

وی افزود:‌ طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته پیکر مطهر شهید از میدان مقاومت شهر یاسوج و از ضلع جنوبی دانشکده توسط دانشجویان تا داخل دانشکده تشییع می شود.

رئیس آموزشکده فنی و حرفه ای دختران یاسوج باتشریح برنامه های این آئین، اظهارداشت:‌ برنامه های مختلفی اعم روایت گری، مداحی و دیگر برنامه های ویژه هنگام تشییع و تدفین در دانشکده نیز همزمان با آئین تشییع و تدفین این شهید گمنام اجرا خواهد شد.

آرامش با دعوت از همه اقشار مردم برای شرکت در مراسم تدفین این شهید گمنام، بیان داشت: از همکاری همه دستگاهها و نهادهای مرتبط نیز تقدیر و تشکر می کنم.

 

حضرت فاطمه زهرا خاک سرمایه فنی و حرفه ای شهید گمنام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر