کد خبر: 590271 A

رئیس مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی استان خبرداد:‌

رئیس مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری اولین همایش محققین معین منطقه ۲ کشور در یاسوج مرکز این استان خبرداد.

به گزارش ایلنا از یاسوج،" عباس صلاحی اردکانی " در نشست رسانه ای گفت: اولین همایش محققین معین منطقه ای ۲ کشور در ۲۵ بهمن ماه جاری در سالن مرحوم دکتر عسکریان دانشگاه یاسوج با حضور حدود ۴۰۰ مسوول وزراتخانه ای و استانی برگزار می شود.

وی با تشریح دلایل برگزاری این همایش، اظهارداشت: استان های کهگیلویه و بویراحمد، فارس، اصفهان، هرمزگان ، چهارمحال و بختیاری و بوشهر در این همایش مشارکت خواهند داشت.

رئیس همایش محققین معین منطقه ۲ کشور افزود: دکتر زند معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج جهادکشاورزی بهمراه معاونین، رووسای جهاد کشاورزی شش استان منطقه ۲ کشور ، مسولان ارشد استانی و کارشناسان مرتبط در این همایش حضور خواهند داشت.

رئیس مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح هنرستان مرحوم آیت الله ملک حسینی نماینده فقید مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در عصر روز اولین همایش محققین معین منطقه ۲ کشور خبرداد.

صلاحی اردکانی گفت: هنرستان کار و دانش مرحوم آیت الله ملک حسینی با حضور معاون وزیر، استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مسوولان وزارتخانه جهاد کشاورزی در یاسوج عصرروز ۲۵ بهمن ماه امسال به بهره برداری می رسد.

وی از افتتاح " مامورسرای" مرکز تحقیقات جهادکشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد همزمان با افتتاح هنرستان کار و دانش مرحوم آیت الله ملک حسینی در حاشیه برگزاری اولین همایش محققین معین منطقه ۲ کشور هم خبرداد.

رئیس مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از رسانه ها خواست بطور ویژه در این همایش مشارکت داشته تا مردم بهتر بتوانند از اهداف این همایش پی ببرند.

صلاحی اردکانی در پاسخ به این سئوال که ویژگی های مدیرکل جهادکشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد را چه می‌دانید؟ هم خاطرنشان کرد: اشرافیت بر مناطق استان، اشرافیت بر راهکارهای توسعه ای، داشتن علم کشاورزی در حد کمال و توانمندی شخصی از ویژگی های مدیرکل جهاد کشاورزی استان باید باشد.

وی گفت: داشتن قدرت چانه زنی، سلامت قوای جسمی و روحی، استعداد مدیریتی ، شجاعت ، اقتدار در عمل و فراجناحی بودن از دیگر ویژگی های مدیرکل جهاد کشاورزی آینده استان کهگیلویه و بویراحمد است.

انتهای پیام/
استان کهگیلویه و بویراحمد اصفهان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد وزارتخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر