کد خبر: 587827 A

مدیرعامل شرکت برق استان خبرداد:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح و کلنگ زنی 51 پروژه برق‌رسانی شهری و روستایی در دهه فجر امسال در مناطق مختلف این استان خبرداد.

به گزارش ایلنا و به نقل روابط عمومی شرکت توزیع استان کهگیلویه و بویراحمد، " داود راهزادی" در بازدید از آخرین وضعیت پروژه اصلاحیه شبکه‌های برق " گردنگاه بخش لوداب شهرستان بویراحمد " این استان گفت: در دهه فجر امسال، 51 پروژه برقرسانی در روستاها و شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد با اعتباری معادل 144 میلیارد و 830 میلیون ریال افتتاح و کلنگ زنی می شود.

وی با تشریح وضعیت کنونی پروژه‌های افتتاحی و کلنگ زنی برقرسانی روستایی و شهری دهه فجر امسال در استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهارداشت: از 51 پروژه افتتاحی و کلنگ زنی برقرسانی دهه فجردر سالجاری، 42 پروژه افتتاحی و 9 پروژه دیگر کلنگ زنی است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: از مجموع اعتبارعنوان شده نیز 100 میلیارد و 130 میلیون ریال برای پروژه های افتتاحی و 44 میلیارد و 700 میلیون ریال برای پروژه های کلنگ زنی هزینه و پیش بینی شده است.

راهزادی با بیان اینکه شهرستان بویراحمد با 23 پروژه افتتاحی و شهرستان باشت بدون پروژه افتتاحی، بیشترین و کمترین پروژه‌های افتتاحی دهه فجر امسال در صنعت برق استان کهگیلویه و بویراحمد را دارند، خاطرنشان کرد:‌ شهرستان کهگیلویه با 9 پروژه افتتاحی و شهرستان بهمئی با چهار پروژه افتتاحی در رتبه های بعدی قراردارند.

وی گفت: در دهه فجر امسال در شهرستان دنا سه پروژه، شهرستان لنده یک پروژه، شهرستان گچساران یک پروژه و شهرستان چرام هم یک پروژه افتتاح می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از کلنگ زنی چهار پروژه در شهرستان کهگیلویه، چهار پروژه در شهرستان لنده و یک پروژه در شهرستان گچساران در دهه فجر امسال با اعتباری معادل 44 میلیارد و 700 میلیون ریال خبرداد.

راهزادی افزود: توسعه، اصلاح و بهینه سازی شبکه های برق شهری و روستایی، روشنایی معابر شهری و روستایی و برق‌رسانی روستایی از مهمترین پروژه های افتتاحی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد در دهه فجر سالجاری است.

وی توسعه، اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌های برق شهری و روستایی را نیز از مهمترین پروژه‌های کلنگ‌زنی در دهه فجر امسال در مناطق مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد برشمرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، کوهستانی و پراکندگی روستاها را از مهمترین مشکلات برق‌رسانی و تامین برق پایدار در این استان ذکر کرد.

استان کهگیلویه و بویراحمد برق دهه فجر شهری و روستایی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر