کد خبر: 534924 A

سید منصور موسوی:

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد این نهاد فعالیت سیاسی ندارد و وارد هیچ‌گونه دسته بندی سیاسی رایج نمی‌شود.

به گزارش ایلنا از یاسوج، سید منصور موسوی در نشست با فرماندار شهرستان باشت، گفت: وظیفه اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

به گفته وی، وارد بازی های سیاسی شدن، بنیاد شهید را از وظیفه اصلی آن که ترویج فرهنگ ایثار و رسیدگی به امور و مشکلات ایثارگران است، باز می‌دارد.

وی افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ارائه خدمت بیشتر و مناسب‌تر به مجموعه ایثارگران بویژه خانواده شهدا نیاز به همکاری دیگر سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی دارد. هدف اصلی از دیدار با خانواده شهدا تکریم و تجلیل از ایستادگی آنان است و در این زمینه همدلی و همراهی بخش های مختلف استان با بنیاد شهید و امور ایثارگران ستودنی است.

موسوی ادامه داد: برای زنده نگه داشتن یاد شهیدان، فرهنگ ایثار و شهادت بای در جامعه نهادینه شود تا از خودگذشتگی شهدا برای همیشه درذهن مردم جاوید بماند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاریخ این استان سرشار از رشادت و از چان گذشتگی فرزندان آن برای پاسداری از مرزهای ایران اسلامی است.

استان کهگیلویه و بویراحمد یک هزار 882 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده که سهم شهرستان باشت در این میان 91 شهید بوده است.

استان کهگیلویه و بویراحمد بازی بنیاد شهید بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر