کد خبر: 469402 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد:

رئیس گروه مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت یک میلیارد و 312 میلیون و 630 هزار ریال بابت همکاری در طرح کاهش پیک تابستان به بخش‌های صنعت و کشاورزی این استان خبرداد.

" پیمان پورمعرفت "به ایلنا در یاسوج گفت: براساس طرح کاهش پیک تابستانی از مجموع پرداخت‌های صورت گرفته، 687 میلیون و 880 هزار ریال به بخش صنعت و 624 میلیون و 475 هزار ریال به بخش کشاورزی در این استان پرداخت شده است.

وی با تشریح مزایای همکاری در طرح کاهش پیک تابستانی، اظهار داشت: در این طرح به واحدهای صنعتی و کشاورزی که اقدام به همکاری با هدف کاهش دیماند و انرژی نمایند مبالغی از سوی وزارت نیرو به آنها بعنوان پاداش و تخفیف در مصرف برق پرداخت می شود.

رئیس گروه مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: در تابستان امسال بدنبال همکاری برخی از واحدهای صنعتی و کشاورزی، 8/8 دهم مگاوات دیماند کاهش یافته است.

پورمعرفت گفت: از مجموع مگاوات دیماند کاهش یافته، شش و دو دهم مگاوات دیماند مربوط به بخش کشاورزی و 2 و شش دهم مگاوات دیماند مربوط به بخش صنعت بوده است.

وی با بیان اینکه در بخش صنعت در طرح کاهش پیک تابستانی شاهد صرفه جویی 554 مگاوات ساعت انرژی بوده ایم ، اظهارداشت: در بخش کشاورزی نیز 145 مگاوات ساعت در این طرح صرفه جویی شده است.

رئیس گروه مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: در طرح کاهش پیک تابستانی که از پانزدهم خردادماه تا پانزدهم شهریورماه اجرا می شود اگر کشاورزان و دارندگان واحدهای صنعتی با این شرکت همکاری های لازم را داشته باشند از تشویق ها و بخشودگی های مناسبی برخوردار می شوند.

پورمعرفت، ساعات پیک روز و شب را به ترتیب از ساعات 11 تا 15 و ساعات شب را از 19 تا 23 عنوان و خاطرنشان کرد: مشترکین با صرفه جویی در این ساعات می‌توانند بنحو شایسته ای به اقتصاد خانواده و جامعه کمک کنند.

وی از بخشودگی و دریافت پاداش توسط کارخانه سیمان یاسوج و برخی کارخانجات شن و ماسه در یاسوج از سوی وزارت نیرو هم خبرداد.

رئیس گروه مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: کشاورزان نیز می‌توانند با صرفه جویی چهارساعته در پیک بار ، تشویقی 20 ساعته دریافت کنند.

پورمعرفت، تعداد مشترکین برق در کهگیلویه و بویراحمد را بیش از 230 هزار مشترک باتعرفه های خانگی، تجاری، صنعتی، عمومی و کشاورزی ذکر کرد.

انرژی برق صنعت کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر