کد خبر: 465649 A

در دیدار با آیت الله‌تقوی عنوان شد:

مدیرکل آموزش و پرورش و جمعی از مدیران شهرستان‌های آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با روحانی برجسته کهگیلویه بزرگ دیدار کردند.

به گزارش ایلنا از دهدشت، در این دیدار صمیمی، " آیت الله آمیراحمد تقوی " تاکید کرد که هیچ چیز به اندازه تعلیم و تربیت اهمیت ندارد.

وی گفت: مدرسه و دانشگاه، سنگر مبارزه با کفر و ظلم و استکبار جهانی و شیاطین سیاسی عالم است.

این روحانی برجسته کهگیلویه و بویر احمد افزود: انقلاب اسلامی خدمات شایانی در حوزه های مختلف برای مردم انجام داده و باید تلاش کرد این خدمات به مردم دوچندان تر شود.

آمیراحمد تقوی با تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در چهارساله گذشته در آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، خاطرنشان کرد: آرامش در تعلیم و تربیت یکی از ملاک های آموزش و پروش باید باشد که بنظر می رسد این آرامش اکنون در استان وجود دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد هم با تقدیر از رهنمودهای" آیت الله آمیراحمد تقوی" روحانی برجسته هم استانی، تصریح کرد: توجه به فرامین رهبری معظم انقلاب و اجرایی کردن برنامه‌های دولت تدبیر و امید از مهمترین ملاک‌هایی است که همواره در بدنه آموزش و پرورش استان مدنظر بوده است.

" هادی زارع‌پور " گفت: ارتقای کیفیت آموزشی مدارس، هدف اصلی آموزش و پرورش است و بدون شک این هدف برای دستیابی به اهداف والای نظام مقدس اسلامی باید ادامه داشته باشد.

به گزارش ایلنا از  دهدشت، در این دیدار عملکرد اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در شش ماهه اول 1395 تبیین و اطلاع رسانی شد.

آموزش و پرورش استکبار جهانی انقلاب دولت کهگیلویه و بویراحمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر