کد خبر: 187222 A

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:

شهردار پاتاوه بویراحمد هم از عملکرد شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد در حوزه برق‌رسانی پایدار و روشنایی‌های معابر این شهر انتقاد کرد.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، ناپایدار‌ترین شبکه‌های برق این استان را مربوط به بخش «پاتاوه» شهرستان بویراحمد دانست.

«پژمان نیک اقبالی» در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا از یاسوج گفت: ناپایدار‌ترین شبکه‌های برق در کهگیلویه و بویراحمد مربوط به بخش «پاتاوه» شهرستان بویراحمد بوده که سبب نارضایتی مردم و مسوولان این بخش را شده است.

وی با بیان اینکه کارهایی در زمینه رفع مشکلات برق پایدار در بخش پاتاوه از سوی مسوولان شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد در حال انجام است، اظهارداشت: امیدواریم این برنامه‌ها بتواند مشکلات کنونی برقرسانی به مشترکین این بخش را رفع کند.

شهردار پاتاوه بویراحمد هم از عملکرد شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد در حوزه برقرسانی پایدار و روشنایی‌های معابر این شهر انتقاد کرد.

«محمد آبدار» گفت: متاسفانه شرایط مطلوبی در حوزه برق پایدار در شهر پاتاوه نداریم و از سویی روشنایی‌های معابر اغلب خیابان‌های اصلی و فرعی در خاموشی کامل بسر می‌برد.

وی افزود: نبود روشنایی‌های معابر در سطح شهر، سبب مشکلات و آسیب‌های اجتماعی در نیمه‌های شب برای مردم این شهر شده است.

شهردار پاتاوه بویراحمد از انجام مکاتبات متعدد با مسولان شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد برای رفع این مشکلات خبرداد و یادآور شد: متاسفانه تاکنون پاسخ مناسبی از سوی مسوولان این شرکت برای رفع مشکلات دریافت نکرده‌ایم.

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد نیز با تائید ناپایدار‌ترین برق این استان در بخش پاتاوه بویراحمد، تصریح کرد: متاسفانه برای رفع مشکلات کنونی در حوزه برق شاهد همکاری مناسب از سوی مسوولان و مردم این بخش با شرکت توزیع نیروی برق نیستیم.

«محمدابراهیم اسکندری» گفت: مهاجرت و حاشیه نشینی در حوزه شهری پاتاوه بطور خودکار مشکلاتی را برای برقرسانی پایدار برای مسوولان شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد به همراه آورده است.

وی باتاکید برهمکاری نکردن مردم و برخی از مسوولان محلی برای رفع مشکلات برق بخش پاتاوه بویراحمد، اظهارداشت: برای احداثشبکه‌های برقی جدید نیازمند اجرای طرح‌های کار‌شناسی با مشارکت مردم داریم.

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: همکاری‌های لازم در این ارتباط با شرکت توزیع استان از سوی مردم وجود ندارد و اگر این همکاری‌ها صورت گیرد بدون شک تمام تلاش خود برای رفع مشکلات برقرسانی پایدار به مشترکین در بخش پاتاوه را انجام می‌دهیم.

اسکندری قول داد برای تعمیر و اصلاح شبکه‌های برق معابر روشنایی در بخش پاتاوه برنامه‌های جدیدی بکار ببندد تا شاهد رفع نگرانی مسوولان محلی و مردم این بخش باشند.

به گزارش ایلنا از یاسوج، بخش پاتاوه بویراحمد با یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد حدود ۵۰ کیلومتر فاصله دارد.

آسیب های اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد برق حاشیه نشینی روشنایی کهگیلویه و بویراحمد مشکلات مهاجرت بویراحمد پاتاوه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر