کد خبر: 185188 A

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد بشدت تکذیب کرد:

ما در شرایط کنونی نمی‌توانیم به رسانه‌ها در یاسوج، مسکن مهر واگذار کنیم. زیراکه واحدهای مسکن مهر به مردم فروخته شده و سهم آورده آنان است.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد واگذاری برخی از واحدهای مسکن مهر به اهالی رسانه در این استان را بشدت تکذیب کرد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، «ممتاز جهانگیری» در نشست رسانه‌ها با استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مدیران این استان در سالن شماره یک استانداری، گفت: ما براساس قانون نمی‌توانیم این‌طور که برخی دوستان در نشست گفتند به خبرنگاران مسکن مهر واگذار کنیم.

وی دلیل واگذار نشدن مسکن مهر به خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد براساس گفته مدیرکل روابط عمومی استانداری این استان را تکذیب کرد و اظهارداشت: سهم آورده برای مسکن مهر در این استان متعلق به مردم است و مگر می‌شود منازل مردم را به خبرنگاران واگذار کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد افزود: میانگین پیشرفت فیزیکی پروِژه مسکن مهر در این استان ۸۰ درصد که متاسفانه پیمانکاران این پروزه به تعهداتشان عمل نکرده‌اند.

جهانگیری با تشریح وضعیت کنونی پروژه مسکن مهر در کهگیلویه و بویراحمد، خاطرنشان کرد: ما در شرایط کنونی نمی‌توانیم به رسانه‌ها مسکن مهر در یاسوج واگذار کنیم زیراکه واحدهای مسکن مهر به مردم فروخته شده و سهم آورده آنان است.

محمدرضا باقرزاده، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کهگیلویه و بویراحمد، که پیش از سخنان مدیرکل راه و شهرسازی این استان از واگذاری واحدهای مسکن مهر به خبرنگاران این استان خبرداده بود، بعد از سخنان «جهانگیری» گفت: آقای مهندس آنچه ما گفتیم براساس تصمیمات نشست قبلی و باهماهنگی نماینده تام الاختیار شما در آن نشست بوده است.

جهانگیری نیز گفت: نماینده ما اشتباه کرده و نمی‌بایست چنین قولی را می‌داد. چون خلاف قانون است و ما نمی‌توانیم از سهم آورده مردم، مسکن به خبرنگاران واگذار کنیم.

خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد هم گفت: عده‌ای پول داده و خانه خریده‌اند و نمی‌شود در هوا گفت مسکن می‌دهیم و بعد بگوئیم نمی‌توانیم خانه دهیم.

وی از مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد خواست نماینده‌ای را به چنین جلساتی بفرست که وعده‌های ناممکن ندهد.

پرو پول راه و شهرسازی رسانه روابط عمومی روابط عمومی و امور بین الملل قانون کهگیلویه و بویراحمد مسکن مسکن مهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر