کد خبر: 118565 A

نماینده ولی فقیه و مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری همچنین در شورای اداری این شهرستان چرام حضور می یابد.

ایلنا - یاسوج: شهرستان چرام در استان کهگیلویه و بویراحمد در روزهای پایانی هفته جاری میزبان نماینده ولی فقیه و مردم این استان در مجلس خبرگان رهبری است.

به گزارش ایلنا از یاسوج، «آیت اله سید شرف الدین ملک حسینی» در سفرهای شهرستانی خود روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری(شانزدهم و هفدهم) به دیدار مردم شهرستان چرام می‌رود.

وی در این ۲ روز بعد از زیارت قبور شهدای این شهرستان، بازدیدهایی از پروژه‌های عمرانی خواهد داشت و در برخی از روستاهای این شهرستان با روستانشنیان دیدار خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه و مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری همچنین در شورای اداری این شهرستان چرام حضور می‌یابد.

«حضرت آیت اله ملک حسینی» در دیدارهایی مردمی به برررسی مشکلات و دغدغه‌های مردم شهرستان چرام با حضور برخی از مسوولان دستگاههای اجرایی و شرکت‌های خدماتی خواهد پرداخت.

قرار است وی در نمازجمعه هفدهم آبانماه ۹۲ برای نمازگزاران به ایراد سخن بپردازد.

شهرستان چرام از شهرستان‌های گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد محسوب می‌شود که با یاسوج مرکز این استان حدود ۱۸۰ کیلومتر فاصله دارد.

این شهرستان دارای جاذبه‌های گردشگری متعدد و بقاع متبرکه واجب التعظیمی است که سالانه شاهد حضور زوار و گردشگران مختلفی از سراسر کشور است.

به گزارش «ایلنا از یاسوج»، «حضرت آیت اله ملک حسینی» هفته گذشته می‌ه‌مان مردم خونگرم شهرستان لنده بود.

استان کهگیلویه و بویراحمد جاذبه های گردشگری شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد مجلس خبرگان رهبری مشکلات نماینده ولی فقیه ولی فقیه شهرستان چرام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر