کد خبر: 1003590 A

فرماندار دنا با ایلنا مطرح کرد:

فرماندار دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد از ممنوعیت حضور در مراسم روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته در آرامستان های این شهرستان خبرداد.

" عبدالحمید پناهی" در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در یاسوج گفت: کرونا ویروس کُشنده ای است که به کوچک و بزرگ رحم نمی‌کند و ما برای جلوگیری از شیوع این بیماری و افزایش آمار جانباختگان شهرستان دنا، مجبور به اجرای محدودیت‌های کرونایی متعددی هستیم.

وی با بیان اینکه روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته شاهد حضور مردم در آرامستان‌ها هستیم که تجمعاتی را بدنبال دارد، اظهار داشت: حضور در آرامستان‌ها در روزهای پایانی هفته ممنوع و از مردم شهرستان دنا مصرانه می خواهیم در این روزها در آرامستان ها حضور پیدا نکنند.

مسئول ارشد اجرایی شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: از بخشداران و دهیاران خواسته ایم از برگزاری تجمعات در آرامستان‌های این شهرستان بطور جد جلوگیری کرده و اجازه برگزاری آئین های عزاداری و حتی مراسمات شادی را ندهند.

پناهی با تسلیت به خانواده های جانباختگان ویروس کووید 19 در شهرستان دنا، خاطرنشان کرد: عزاداری ها بیش از 20 نفر نباید در آرامستان ها برگزار شود.

وی از برگزاری جلسات ویژه سلامت برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در این شهرستان هم خبرداد و یادآور شد: از مردم می خواهیم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

استان کهگیلویه و بویراحمد سلامت شادی ویروس دنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر